3 مدال دوومیدانی کاران در جایزه بزرگ معلولان در امارات

3 مدال دوومیدانی کاران در جایزه بزرگ معلولان در امارات

7 اسفند 1397

 یازدهمین دوره رقابت های دوومیدانی معلولین روزهای 6 تا 8 اسفند با حضور 36 کشور در شهر دوبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.


بر این اساس، «حامد امیری» در ماده پرتاب وزنه و در کلاس F54 با ثبت رکورد 10.87 متر در جایگاه نخست ایستاد و موفق به کسب مدال طلا شد.


«علیرضا مختاری» دیگر نماینده کشورمان در همین ماده با رکورد 7.91 متر در مکان سوم قرار گرفت و به مدال برنز دست یافت. «امین طبرسا» نیز هشتم شد. در این ماده نماینده کشور فرانسه با رکورد 9.65 متر در رده دوم ایستاد.


«سید محسن حسینی پناه» نیز در پرتاب وزنه کلاس F35 با ثبت رکورد 13.49 متر در مکان نخست ایستاد و دومین مدال طلا را برای تیم ملی ایران کسب کرد.


«سعید حسین‌پور» در کلاس F55 پرتاب وزنه با رکورد 7.09 متر پنجم شد. «محسن مجیدی» در ماده پرتاب وزنه و در کلاس F38 با رکورد 10.66متر در رده نهم ایستاد.


همچنین «فائزه دیبایی» در ماده پرتاب وزنه و در کلاس F56 با رکورد 7.35 متر چهارم شد.


تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین کشورمان متشکل از 8 آقا و 2 خانم در این رقابت‌ها حضور دارد.


حامد امیری، علیرضا مختاری، محسن حسینی پناه، محسن مجیدی، مهران نکویی، امین طبرسا، سعید حسین پور، محمد نعیمی نیا، فائزه دیبایی، ریحانه اشعربین 10 ملی پوش کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

 

لیلا کارکن به عنوان مربی بانوان، بهمن رضایی به عنوان مربی مردان و امید میرزا حسینی به عنوان سرپرست تیم ملی را در این مسابقات همراهی می کنند.
 
 
منبع : ایرنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است