دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان به تعویق افتاد

دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان به تعویق افتاد

26 فروردین 1398

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته از به تعویق افتادن دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان خبر داد و گفت: به دلیل اتفاقات اخیر، دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان که قرار بود تیرماه در گلستان برگزار شود، به آبان ماه موکول شد.

 

هادی رضایی ، درباره علت به تعویق افتادن دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان اظهار کرد: دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان قرار بود تیرماه به میزبانی ایران و در استان گلستان برگزار شود که به دلیل سیل اخیر و اتفاقات پیش آمده، از سازمان جهانی پاراوالیبال درخواست کردیم که در صورت صلاحدید این رقابت‌ها را به تعویق بیندازند. در حال حاضر منتظر پاسخ سازمان جهانی هستیم تا ببینیم امکان برگزاری این رقابتها در آبان ماه وجود دارد یا خیر؟

 

وی درباره‌ی میزبانی دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته و اینکه آیا شهر میزبان مشخص است یا خیر؟ گفت: در حال حاضر منتظر پاسخ سازمان جهانی برای تعیین زمان نهایی برگزاری لیگ جهانی والیبال نشسته هستیم. البته نظر خود من برای میزبانی این رقابتها مشهد است که احتمال دارد بعد از موافقت سازمان جهانی این رقابتها در مشهد برگزار شود.

 

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته همچنین از برپایی اردوی مشترک با تیم والیبال نشسته روسیه از روز شنبه ۳۱ فروردین در فدراسیون جانبازان و معلولان خبر داد و افزود: این اردو که به مدت یک هفته است با پیشنهاد تیم روسیه که قهرمان اروپاست از روز شنبه ۳۱ فروردین در فدراسیون جانبازان و معلولان برپا خواهد شد و در خلال برگزاری این اردو چند بازی تدارکاتی با تیم روسیه خواهیم داشت. البته هزینه‌های برپایی این اردو به عهده‌ی تیم روسیه است و هزینه‌ای برای ما نداشته است.

 

رضایی در پایان از برگزاری مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا خردادماه در تایلند خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات از ۲۰ تا ۲۵ خرداد برای کسب سهمیه است که تیم ما چون قبلاً سهمیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرده، تنها به دنبال قهرمانی در این رقابتهاست. البته قهرمانی آسیا در بخش زنان نیز برگزار می‌شود که تیم ما تنها در بخش مردان در این مسابقات شرکت می‌کنند. سعی داریم زنان را به آخرین مسابقه کسب سهمیه که در پایان سال برگزار می‌شود، اعزام کنیم تا شانس زیادی برای کسب سهمیه داشته باشیم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است