بازدید افراد دارای معلولیت در گرامیداشت روز جهانی موزه

بازدید افراد دارای معلولیت در گرامیداشت روز جهانی موزه

31 اردیبهشت 1398

انجمن فرهنگی، ورزشی و گردشگری معلولان پارس مراسم گرامیداشت روز موزه و معلولیت را با بازدید از مجموعه کاخ موزه‌های سعدآباد برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ برنامه گرامیداشت روز موزه و معلولیت همزمان با روز جهانی موزه با برگزاری پاراتور و بازدید از مجموعه کاخ موزه‌های سعدآباد همراه با نمایش فیلم برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش؛ این برنامه با مشارکت کمیته ملی موزه‌ها (ایکوم) در راستای تحقق حقوق افراد دارای معلولیت برای دسترس پذیری موزه‌ها و اماکن فرهنگی، هنری و تخصصی با حضور افراد دارای معلولیت، خانواده‌های ایشان، مسؤولان گردشگری سازمان میراث فرهنگی، سازمان بهزیستی، مدیران انجمن‌ها و کانون‌های افراد دارای معلولیت و سالمندان، راهنمایان گردشگری و اصحاب رسانه روز چهارشنبه اول خرداد از ساعت 15 تا 17 در سالن کنفرانس موزه ظروف سلطنتی سعدآباد برگزار می‌شود.

در این نشست حضار راه‌های توسعه استفاده افراد دارای معلولیت از اماکن فرهنگی هنری همچون موزه‌ها را مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند داد و انجمن فرهنگی، ورزشی و گردشگری معلولان پارس با هدف تسهیل حضور توان‌یابان در سطح جامعه، نتایج را پی‌گیری خواهد کرد.

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است