پیشنهاد آذربایجان به زهرا نعمتی برای تغییر تابعیت جدی نبود

پیشنهاد آذربایجان به زهرا نعمتی برای تغییر تابعیت جدی نبود

20 خرداد 1398

رئیس فدراسیون تیروکمان درباره شایعه پیشنهاد جمهوری آذربایجان به زهرا نعمتی گفت: پیشنهاد آذربایجان به زهرا نعمتی یک پیشنهاد غیررسمی و تنها در حد یک مذاکره معمولی بود که زهرا نعمتی به خاطر عرق ملی به کشورش واکنش مثبتی به آن نداشت.

 

غلامرضا شعبانی بهار: در حاشیه مسابقات تیروکمان قهرمانی معلولان جهان در هلند، یکی از اعضای کادر فنی آذربایجان پیشنهادی غیررسمی و در حد صحبت معمولی به زهرا نعمتی برای پیوستن به تیم تیروکمان معلولان آذربایجان و کمک به این تیم کرده بود که وی به خاطر عرق ملی به کشورش در برابر این پیشنهاد پاسخ مثبتی نداده بود.

 

وی گفت: این پیشنهاد زمانی رسمیت پیدا می‌کند که رئیس فدراسیون آذربایجان با من در آنجا وارد مذاکره می‌شد و درخواست رسمی از من می‌کرد و در نهایت قراردادی رد و بدل می‌شد، در حالی که پیشنهاد به نعمتی تنها در حد مذاکره معمولی در حاشیه مسابقات بود.

 

رئیس فدراسیون تیروکمان در پایان تصریح کرد: نعمتی از قهرمانان ارزنده کشور است و به خاطر عرق ملی که به تیروکمان ایران دارد، به این گونه مسائل توجه نمی‌کند و تنها هدفش کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است. ما نیز برای دستیابی به این هدف تا حد امکان از او حمایت خواهیم کرد. حال اینکه در هلند موفق به کسب این موفقیت شود یا در تورنمنت دیگر فرقی نمی‌کند. او یکی از سرمایه‌های ورزش کشور ماست و برای او برنامه‌های زیادی داریم تا به هدفش برسد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است