اولین مدال ایران در وزنه‌برداری معلولان جهان/ مرادی نقره گرفت

اولین مدال ایران در وزنه‌برداری معلولان جهان/ مرادی نقره گرفت

26 تیر 1398

در پنجمین روز از رقابتهای وزنه‌برداری قهرمانی جهان معلولان که در نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است، وزنه‌بردار معلول ایران در دسته 72 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.

 

 در پنجمین روز از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهانی معلولان که در نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است، نادر مرادی در دسته ۷۲ کیلوگرم در رقابت با ۸ وزنه بردار دیگر به رقابت پرداخت و با مهار وزنه ۲۰۲ کیلوگرم به مدال نقره جهان رسید.

 

مرادی طلای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، طلای مسابقات جهانی ۲۰۱۷ مکزیک و مدال نقره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا را در کارنامه خود دارد.

 

در این دسته وزنه بردار چینی در جایگاه نخست ایستاد و نماینده نیجریه سوم شد.

 

در ادامه رقابت‌های امروز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه، روح الله رستمی وزنه‌بردار دسته ۸۰ کیلوگرم، امشب با حریفان خود به رقابت می پردازد.

 

همچنین در روز هفتم این رقابت ها، سیدحامد صلحی پور در دسته ۹۷ کیلوگرم، سامان رضی و علی اکبر قریب شی در دسته ۱۰۷ کیلوگرم روی تخته می روند.

 

سیدیوسف یوسفی، امیر جعفری، نادر مرادی، روح الله رستمی، سیدحامد صلحی پور، سامان رضی، علی اکبر قریب شی، منصور پورمیرزایی و سیامند رحمان، ۹ ورزشکاری هستند که همراه حسین توکلی سرمربی، علی محمودی مربی و محمد تابع سرپرست تیم ملی در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است