پرداخت وام اشتغال به مددجویان بهزیستی ری

پرداخت وام اشتغال به مددجویان بهزیستی ری

31 تیر 1398

رییس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت: ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی ویژه مددجویان بهزیستی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شده است.

 

مینا رجایی در حاشیه مراسم تجلیل از زنان و دختران موفق سرپرست خانوار استان تهران اظهار داشت: تسهیلات دریافت شده در حوزه های خدماتی، دامپروری، صنایع دستی، حمل و نقل و کشاورزی است.

 

وی هدف از پرداخت این تسهیلات را کمک به ایجاد اشتغال مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان ری عنوان کرد و گفت: کارفرمایانی که برای افراد معلول اشتغال ایجاد می کنند یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات و مددجویان کارآفرین نیز در حدود ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی دریافت می کنند.

 

رجایی ادامه داد: مددجویان ساکن در روستاهای شهرستان ری در صورت داشتن مهارت های شغلی و فنی و حرفه ای می توانند به سامانه کارا بخش توسعه روستایی مراجعه و با ارائه طرح های پیشنهادی اشتغال در مناطق روستایی از این تسهیلات کم بهره برخوردار شوند.

 

وی تصریح کرد: مددجویان بر اساس رسته های اولویت دار که در این سامانه بارگذاری شده در حوزه های صنعتی، کشاورزی، خدماتی، گردشگری و دامداری ثبت نام کنند.

 

رییس اداره بهزیستی شهرستان ری با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال شهری سازمان بهزیستی همه ساله در فصل تابستان پرداخت می شود، افزود: امسال ۱۲۷ نفر از مددجویان واجد شرایط از تسهیلات خود اشتغالی شهری در شهرستان ری برخوردار خواهند شد

 

منبع : برنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است