هرمزگان میزبان هشتمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولان خلیج فارس

هرمزگان میزبان هشتمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولان خلیج فارس

20 شهریور 1398

مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان از قبول میزبانی هشتمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولان خلیج فارس خبر داد.

 

 غلامحسین رنجبر با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده این جشنواره در روزهای ۲۸ آذر تا یکم دیماه با حضور ۱۰ استان در بندرعباس برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: هرمزگان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی استان های شرکت کننده در این جشنواره هستند.

 

رنجبر خاطرنشان کرد: این جشنواره در بخش های مختلف شامل نمایش صحنه ای ، خیابانی و محیطی ، کودک و نوجوان ، مسابقه نمایشنامه نویسی و کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی برگزار می شود.

 

وی بیان کرد: از هنرمندان خواستاریم با مراجعه به پورتال اداره کل بهزیستی استان هرمزگان به آدرس hormozganbeh.ir   نسبت به دریافت اطلاعات جشنواره ، فراخوان و فرم های ثبت نام اقدام کنند.

 

مدیرکل بهزیستی هرمزگان اضافه کرد: با توجه به قابلیت جامعه معلولان استان در هنر تئاتر، برای حضور هرچه بهتر در این عرصه حمایت و تشویق مسئولان ضروری است و ما امیدواریم با حمایت های مسوولان جشنواره ای خوب و در خور شأن توانخواهان برگزار کنیم.

 

رنجبر اظهار کرد: جذب توانخواهان به صحنه نمایش، معرفی توانمندی های آنان به جامعه و دور کردن نگاه مظلومانه به این قشر، ایجاد حس رقابت سالم بین گروه های نمایشی، تشویق به آفرینش هنری و افزایش همکاری میان هنرمندان تئاتر و معلولان علاقمند به هنر نمایش ازهدف های مهم برگزاری جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان است.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است