راه‌اندازی اتاق ویژه استارت‎آپ‌های معلولان در خانه جوان اصفهان

راه‌اندازی اتاق ویژه استارت‎آپ‌های معلولان در خانه جوان اصفهان

25 شهریور 1398

 فاطمه اکبرزاده در حاشیه نشست کارآفرینی اجتماعی : در این نشست وحید رجب‌لو برترین استارت آپ توانخواه کشور و سمیرا علی‌پور به عنوان یک نویسنده توانخواه و موفق دعوت شده بودند؛ این افراد یک محرک و انگیزه خوب برای توانخواهان کشور هستند که نشان می‌دهند با وجود همه محدودیت‌ها و فشارها می‌توان به بهترین خواسته‌های خود دست یافت.

 

وی افزود: معلولیت هرگز باعث محدودیت نمی‌شود مگر اینکه معلولیت در ذهن و تفکر انسان رخ دهد؛ انسان اگر بتواند روح خود را گسترش دهد به طور قطع به همه خواسته‌هایش دست می‌یابد.

 

رییس خانه جوان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در این نشست با وجود دو توانخواه موفق کشورمان به این نکته رسیدیم که هرگز نباید امید خود را در زندگی از دست بدهیم؛ بلکه باید با امید، تلاش، کوشش و انگیزه زندگی کنیم تا به آرزوها و آمال خود دست یابیم.

 

فرصت اشتغال از نگرش و نوع نگاه  فرد به زندگی شکل می‌گیرد

 

وی افزود: متاسفانه بسیاری از جوانان اظهار می‌کنند که در جامعه فرصتی برای پیشرفت، کار و اشتغال ما وجود ندارد اما باید بدانند که فرصت را باید خودمان ایجاد کنیم؛ فرصت‌ها از درون ما، با نگرش و نوع نگاه ما به زندگی شکل می‌گیرند.

 

اکبرزاده ابراز داشت:  همه ما می‌توانیم با امید و انرژی زندگی کنیم، عشق بورزیم و به دیگران کمک کنیم.

 

گسترش کارآفرینی اجتماعی

وی تاکید کرد: در حال حاضر بخشی از بنای خانه جوان نیاز به بازسازی دارد که چنانچه درست شود، قول مساعد می‌دهیم که یکی از اتاق‌های خانه جوان را به صورت ویژه در اختیار استارت‌آپ های ویژه توانخواهان قرار دهیم تا در این راستا بتوانیم کارآفرینی اجتماعی را نیز گسترش دهیم.

 

منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است