ملی‌پوش پارادوومیدانی: از رکوردهایم راضی‌ام، اما قانع نیستم

ملی‌پوش پارادوومیدانی: از رکوردهایم راضی‌ام، اما قانع نیستم

25 شهریور 1398

ملی پوش پارادوومیدانی ایران در رشته پرتاب وزنه گفت: هرچند رکوردهایم طی هفت ماه گذشته با انجام تمرینات سخت بهبود یافته و راضی کننده است، اما برای حضور در مسابقات جهانی امارات به این رکوردها قانع نیستم.

 

مهران نکویی مجد ، از انجام تمرینات سخت و فشرده برای حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ امارات خبرداد و اظهار کرد: کمتر از دو ماه دیگر به این مسابقات اعزام می شویم، برای همین با سخت‌تر کردن تمریناتم بدنبال مدال آوری دوباره در این رقابت‌ها هستم.

 

وی با بیان اینکه اردوهای ملی پوشان پارادوومیدانی متمرکز نیست و باید با هر زیرساختی که در استانهایشان دارند به تنهایی تمرین کنند، تصریح کرد: من هم درحال حاضر تمریناتم را بصورت انفرادی و با علم و تجربه چندساله ای که دارم انجام می دهم و مدیریت و برنامه ریزی تمرینات هم با خودم است.

 

دارنده مدال نقره رقابت های قهرمانی جهان اضافه کرد: در شرایط فعلی روزی سه ساعت در دو نوبت صبح و عصر و در مجموع هفته ای ۱۴ جلسه تمرین می کنم. از رکوردهایی که می زنم راضی هستم، اما برایم قانع کننده نیست.

 

وی یادآورشد: اسفند سال گذشته رکورد ۱۱.۸ متر را ثبت کردم که با تمرینات فشرده ای که طی هفت ماه گذشته داشتم، این رکورد را به ۱۱.۹۸ متر رسانده ام.

 

نکویی مجد با بیان اینکه در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ امارات که آبان برگزار می شود، رقبای قدرتمندی در پیش دارد، عنوان کرد: ورزشکاران کلمبیا، چین، اردن و چند کشور دیگر مهمترین رقیبانم در این رقابت ها هستند و باتوجه به اینکه نفرات اول و دوم هر رشته سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را بدست می آورند، کار سختی پیش رو دارم و امیدوارم بتوانم مدال خوشرنگی را در رقابت با آنها کسب کنم.

 

این ملی پوش پارادوومیدانی افزود: در مسابقات امارات علاوه بر پرتاب وزنه، به احتمال زیاد در رشته پرتاب نیزه هم شرکت خواهم کرد.

 

وی در ادامه از عدم حمایت مالی از ورزشکاران ملی پوش پارادوومیدانی هم انتقاد کرد و گفت: چون حمایتی نمی شویم، برای همین نمی‌توانیم تمام فکرمان را روی تمرینات متمرکز کنیم.

 

ملی پوش پارادوومیدانی اضافه کرد: تمام تردیدهایی که پیش از اعزام به تهران دارم و مکمل هایی که مصرف می کنم، همه با هزینه های شخصی است.

 

این ورزشکار کرمانشاهی در پایان اظهار امیدواری کرد، یکی از صنایع استان بتواند به عنوان اسپانسر برای حضورش در مسابقات جهانی امارات حامی مالی او شود.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است