اجرایی شدن قرارداد مشارکت مجتمع رعد در تکمیل منازل دالاهو و سرپل ذهاب

اجرایی شدن قرارداد مشارکت مجتمع رعد در تکمیل منازل دالاهو و سرپل ذهاب

4 آبان 1398

با اعزام نمایندگان مجتمع رعد به شهرستان‌های دالاهو و سرپل ذهاب و بازدید از منازل مددجویان معرفی شده، گام نخست از اتمام پروژه 35 واحدی شهرستان‌های مذکور با پرداخت قسط اول به مورد اجرا گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد ؛ تیم اعزامی به منطقه، مرکب از سید قاسم لواسانی نماینده هیأت امنا و مسؤول کمیته امداد‌رسانی و رضا سخن‌سنج مسؤول دبیرخانه کمیته امداد‌رسانی با 2 روز اقامت در شهرستان‌های محل مأموریت، از منازل 16 واحدی منازل شهرستان دالاهو و 19 واحدی شهرستان سرپل ذهاب بازدید کردند و براساس واقعیت های موجود مقرر شد،  گزارش نهایی با تجدید نظر در گزارش‌های تهیه شده قبلی در اسرع وقت تنظیم و ارایه شود. همچنین به منظور پیشبرد پروژه‌های در حال ساخت 2 فقره چک قسط اول قرارداد به مبلغ 720 میلیون ریال به ناظر اجرای پروژه پرداخت شد.

براساس این گزارش در ادامه همکار‌های مجتمع رعد در کمک به هموطنان زلزله‌زده استان کرمانشاه و در پی تقاضای کتبی مسؤولان کمیته امداد شهرستان های دالاهو و سرپل ذهاب، پروژه مشارکت در تکمیل منازل مددجویان شهری و روستایی به تعداد 35 واحد مسکونی با اعتباری معادل 2 میلیاد و 400 میلیون ریال مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد، این اعتبار در مدت زمان 2 ماه برای تکمیل منازل مددجویان اختصاص پیدا کند.

شایان ذکر است با اجرایی شدن این 2 قرارداد شماره منازلی که در زلزله استان کرمانشاه توسط گروه همیاران بحران و مجتمع رعد تکمیل خواهد شد به عدد 138 دستگاه و مصرف اعتباری معادل  8 میلیارد و 460 میلیون ریال بالغ می‌شود.

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است