بهزیستی عهده‌دار وضعیت سلامت اجتماعی مردم است

بهزیستی عهده‌دار وضعیت سلامت اجتماعی مردم است

9 آبان 1398

معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور گفت: بهزیستی یک سازمان خدمت‌رسان است که وظیفه رسیدگی به وضعیت سلامت اجتماعی مردم را بر عهده دارد.

 

دکتر «مجید رضازاده» با بیان این مطلب در مراسم تکریم و معارفه سرپرست بهزیستی استان یزد، اظهار کرد: مدیران و کارکنان بهزیستی به کمک همکاران بخش غیردولتی به مردم کمک می‌کنند و هرکسی در حد توان خود و فرصت و امکاناتی که در اختیار دارد، کاری ماندگار را انجام می‌دهد.

 

وی با بیان این که وظیفه ما خدمت به جامعه هدف بهزیستی است، اظهار کرد: گروه هدف بهزیستی گروه هدفی است که ما افتخار داریم و می‎بالیم که به آنها خدمت می‌کنیم و  چنین وظیفه کاری را بر عهده داریم.

 

وی هدف اصلی همه رفت و آمدها و مسئولیت‌ها را خدمت به مردم دانست و گفت: وظیفه ماست که این خدمت به بهترین شکل صورت گیرد.

 

دکتر «احمد ترحمی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در سخنانی گفت: سرپرست فعلی بهزیستی از جامعه هدف بهزیستی و بدنه بهزیستی هستند و برنامه محوری و آسیب شناسی مسائل مربوط به بهزیستی ویژگی برتر ایشان است.

 

وی افزود: دغدغه سرپرست بهزیستی از جنس جامعه هدف است و توجه ویژه ایشان به جامعه هدف، کارکنان، تشکل های و مراکز بهزیستی است که راه نجات ما از معضلات اجتماعی خواهد بود.

 

ترحمی ابراز امیدواری کرد که سرپرست بهزیستی استان یزد برای حل مسائل و مشکلات جامعه هدف این سازمان با شناخت و مسئولیت‎پذیری در حل مسائل موفق باشد.

 

دکتر «علی محمد عطابخش» سرپرست بهزیستی استان یزد نیز در سخنانی گفت: خط قرمزم معلولین و مددجویان هستند، چون خودم از جامعه معلولین استان هستم و مشکلات معلولیت را از دو سالگی درک کرده‌ام.

 

وی گفت: از همه تشکل‎های معلولین، مراکز و مؤسسات بهزیستی می‌خواهم هر کجا که با جامعه هدف سازمان زاویه پیدا کردم، به من گوشزد کنند.

 

عطابخش ضمن تشکر از تشکل‌ها و شرکای اجتماعی بهزیستی استان، اظهار کرد: افتخارم این است که شروع کارم با بهزیستی و تشکل های جامعه معلولین استان و جامعه نابینایان بوده است.

 

سرپرست بهزیستی یزد با بیان این که بار و زحمت اصلی بهزیستی در کنار کارمندان این سازمان  با شرکای اجتماعی است، بیان کرد: خدمت به جامعه هدف در قالب بخش دولتی نمی گنجد و ما باید حتما شرکای اجتماعی داشته باشم.

 

مراسم تکریم و معارفه سرپرست بهزیستی استان یزد صبح امروز با حضور دکتر رضازاده معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور، دکتر عباسی رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی کشور، دکتر ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان، موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، نمایندگان تشکل‎ها، مراکز و موسسات همسو با بهزیستی در یزد برگزار شد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است