انگیزه زیادی برای ادامه راه پیدا کردم

انگیزه زیادی برای ادامه راه پیدا کردم

7 بهمن 1398

بانوی پارا وزنه‌برداری کرمانشاه گفت: پس از قهرمانی در رقابت‌های کشوری انگیزه زیادی برای ادامه حضور در پارا وزنه‌برداری پیدا کرده‌ام.

 

فریبا علی اکبری ، با اشاره به راه اندازی رشته پارا وزنه برداری بانوان در کرمانشاه اظهار کرد: حدود چهارماه پیش بود که رشته پارا وزنه برداری بانوان در کرمانشاه راه اندازی شد و با وجود اینکه مدت کمی تا رقابت‌های قهرمانی کشور وقت داشتیم، اما تمرینات خود را برای حضور در این رقابت‌ها شروع کردیم.

 

وی تصریح کرد: هرچند در این مدت به واسطه طولانی بودن مسیر منزل تا باشگاه و هزینه‌های بالای تردد گاها نمی‌توانستم در تمرینات حاضر شوم، اما همه تلاشم را بکار گرفتم تا بتوانم با قدرت در این رقابت‌ها شرکت کنم.

 

بانوی پاراوزنه برداری کرمانشاه اضافه کرد: خوشبختانه علیرغم مشکلاتی که سر راه داشتم، به اولین دوره رقابت‌های پارا وزنه برداری قهرمانی بانوان کشور اعزام شدم و توانستم در دسته 61 کیلوگرم رکورد 73 کیلوگرم را ثبت کنم و مدال طلا بگیرم.

 

وی در ادامه از علاقمندی اش به این رشته گفت و افزود: تا چندسال پیش در رشته دوومیدانی و تیراندازی فعالیت می‌کردم و به همه ثابت کرده بودم که معلولیت محدودیت نیست، تا اینکه پارا وزنه برداری بانوان در کرمانشاه راه اندازی شد و در این رشته ثبت نام کردم.

 

علی اکبری یادآورشد: هرچند به رشته‌ام علاقه زیادی دارم، اما برخی مشکلات و موانع پیش پایم قرار گرفته که کار را برایم سخت می‌کند.

 

وی افزود: در کنار سختی و بالا بودن هزینه‌های تردد، تجهیزاتی که در سالن استفاده می‌کنیم استاندارد نیست، برای همین قرار است با رئیس هیات جانبازان و معلولین استان دیداری داشته باشیم تا مشکلات را بیان کنیم.

 

بانوی پارا وزنه برداری کرمانشاه گفت: اگر بتوانم مشکلات را کنار بزنم و مسئولین حمایتم کنند، در رقابت‌های برون مرزی شرکت می‌کنم تا برای استانم افتخار کسب کنم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است