تمرین فوتبالیست‌های ناشنوا روی موکت به جای زمین چمن!

تمرین فوتبالیست‌های ناشنوا روی موکت به جای زمین چمن!

3 اسفند 1398

سرمربی تیم فوتبال ناشنوایان با اشاره به نامناسب بودن زمین چمن مصنوعی ناشنوایان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی گفت: فوتبالیستهای ناشنوا به جای زمین چمن روی موکت تمرین می کنند.

 

محمدحسین ضیایی  در ارزیابی از وضعیت بازیکنان فوتبال ناشنوا برای شرکت در قهرمانی جهان کره جنوبی افزود: پس از لغو مسابقات قهرمانی آسیا ناشنوایان در هنگ‌کنگ، اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیز از شهریور با تعطیلی مواجه بود و از سوم اسفند دوباره اردوی آماده سازی این تیم با حضور ۲۵ فوتبالیست برای شرکت در چهارمین دوره قهرمانی جهان در کره جنوبی برپا می‌شود و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت. 

 

وی در ارزیابی از وضعیت بازیکنان گفت: با توجه به تعطیلی اردوها، در حال حاضر اطلاع دقیقی از وضعیت بازیکنان نداریم و با برگزاری این اردوی ۳ روزه سعی داریم بازیکنان را از نظر سطح آمادگی جسمانی مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس برنامه‌ریزی لازم را انجام دهیم.

 

ضیایی یکی از مشکلات این تیم را نامناسب بودن زمین چمن مصنوعی ناشنوایان برای آماده‌سازی آنها جهت شرکت در چهارمین دوره قهرمانی جهان کره جنوبی عنوان کرد و افزود: زمین چمن مصنوعی که تیم فوتبال ناشنوایان در مجموعه ورزشی این فدراسیون تمرین می‌کند، به حدی شرایط نامناسب دارد که تقریبا زمین چمن تبدیل به موکت شده و جای مناسبی برای انجام تمرینات و مسابقات نیست. البته طی صحبتی که با فدراسیون داشتیم به ما گفتند در صورتی که تمرینات درازمدت باشد، فضای دیگری را برای تمرینات فوتبالیستهای ناشنوا در نظر خواهند گرفت.

 

سرمربی تیم فوتبال ناشنوایان در پایان با اشاره به جوانگرایی و اعمال یکسری تغییرات برای تقویت تیم اظهار کرد: برای این که تیم خوبی را از نظر فنی آماده کنیم سعی داریم با انجام یکسری تغییرات سطح کیفی بازیکنان را افزایش و جایگاه خوبی را در قهرمانی جهان به خود اختصاص دهیم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است