خسروی‌وفا: خوشحالم چالش سرپرستی فدراسیون جانبازان و معلولان به اتمام رسید

خسروی‌وفا: خوشحالم چالش سرپرستی فدراسیون جانبازان و معلولان به اتمام رسید

21 اسفند 1398

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: خوشحالم که امروز چالش دوره سرپرستی فدراسیون جانبازان و معلولان به اتمام رسید.

 

محمود خسروی وفا در پایان مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین درباره برگزاری این مجمع با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: من امروز میهمان مجمع بودم. همان طور که علی‌نژاد گفت با توجه به فاصله کم تا بازی‌های پارالمپیک توکیو و اهمیت نتایج این بازی‌ها، وزارت ورزش مجبور به برگزاری انتخابات بود تا شرایط برخی رشته‌ها که خوب نبوده جبران شود. بنابراین با حفظ دستورالعمل های بهداشتی این مجمع برگزار شد.

 

وی افزود: دوره ریاست حمید صمیمی در فدراسیون دو ساله شد و او تصمیم گرفت که استعفا بدهد. کاش این اتفاق نمی‌افتاد. با این وجود خوشحالیم که امروز چالش دوران سرپرستی رفع شد و به پایان رسید.

 

رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان درباره درگذشت سیامند رحمان گفت: درگذشت این ورزشکار یک ضایعه بزرگ برای ورزش پارالمپیک دنیا بود. سیامند یک بعد قهرمانی داشت، اما بعد دیگرش رفتارهای او بود که این ورزشکار را ماندگار و فراموش نشدنی کرد. او در سال ۲۰۱۷ نیز بهترین ورزشکار جهان شده بود و این نکته در پیام رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک آمده بود. معتقدم جایگزین سیامند هیچ وقت به وجود نخواهد آمد و باید یک الگویی مناسب برای ورزشکاران و جوانان باشد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است