میرشفیعی: تعویق پارالمپیک صد درصد به سود ما شد

میرشفیعی: تعویق پارالمپیک صد درصد به سود ما شد

به دنبال خوشرنگترین مدال هستم

1 خرداد 1399

پاراتیرانداز ملی‌پوش کشورمان گفت: صد درصد عقب افتادن بازیهایی پارالمپیک به نفع ما شد چرا که زمان بیشتری داریم تا برای مسابقات آماده شویم.

محمدرضا میرشفیعی در خصوص پیگیری تمرینات روزهای کرونایی، اظهار داشت: برای حفظ آمادگی نسبی خودمان در این روزها بواسطه فضای مجازی زیر نظر حسین امیری سرمربی تیم پاراتیراندازی در خانه تمرین خشک کار می‌کنیم و همچنین تمرینات بدنسازی را انجام می‌دهم.

وی درباره آغاز تمرینات گروهی افزود: هنوز نامه‌ای برای شروع تمرینات اردوی تیم ملی به ما ابلاغ نشده و به محض ابلاغ آغاز اردوهای تیم ملی، تمرینات مجازی مان به واقعی تبدیل می شود.

پاراتیرانداز ملی‌پوش کشورمان در خصوص اینکه در بازیهای پارالمپیک چه نتیجه‌ای خواهد گرفت، تصریح کرد: تلاش می‌کنم تمرینات خوب بدنسازی‌ام را با جدیت دنبال کنم و امید خیلی زیادی به کسب مدال دارم. رنگ مدال اما در مسابقات مشخص خواهد شد و بسته به اتفاقات روز مسابقه و شرایط خودم و حریفان دارد اما امیدوارم خوشرنگتر باشد.

میرشفیعی با اشاره به اینکه تعویق زمان بازیهای پارالمپیک به نفع کشورمان شد، تاکید کرد: صد درصد عقب افتادن بازیهایی پارالمپیک به نفع ما شد چرا که زمان بیشتری داریم تا بدنسازی کنیم و کار تکنیکی انجام بدهیم. همچنین امیری سرمربی پاراتیراندازی زمان زیادی نیست به کادرفنی ملحق شده و مدت کمی بالای سر تیم بوده و هیچ مسابقه‌ای تدارکاتی با وی نداشتیم.

وی افزود: این تعویق باعث می‌شود بیشتر از وجود سرمربی تیم ملی استفاده کنیم و با سرمربیگری امیری به رقابتهای تدارکاتی برویم با شرایط جدید محک بخوریم. این زمان یکساله به ما کمک خواهد کرد هر چه بهتر آماده شویم.

پارالمپین کشورمان در خصوص پیوستن رشته های پارالمپیکی به فدراسیون های تخصصی شان، عنوان کرد: فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک کارهای تخصصی را برای ورزشکاران انجام می‌دهند و تمام این سیستم در جهت حمایت از ورزشکاران است. وقتی ورزشکاران زیر نظر فدراسیون تخصصی بروند تا بیایند چم و خم این شرایط جدید را یاد بگیرند پارالمپیک را از دست خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از پارالمپیک2021 توکیو می توانند این طرح را به روز رسانی کنند تا در آینده به نفع ورزشکاران شود و 4 سال فرصت پیاده‌سازی خواهند داشت.

 

منبع: فارس

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است