پیشنهاد خرید یا واگذاری سهمیه لیگ به تیم ملی فوتبال ناشنوایان

پیشنهاد خرید یا واگذاری سهمیه لیگ به تیم ملی فوتبال ناشنوایان

2 خرداد 1399 در جلسات هماهنگی با مسئولین انجمن های ناشنوایان پیشنهاد خرید یا واگذاری سهمیه لیگ به تیم ملی فوتبال ناشنوایان مطرح شد.

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در ادامه جلسات هماهنگی با مسئولین انجمن های ناشنوایان از صبح امروز (سه شنبه 30 اردیبهشت)، جلسات پژمان معتمدی (سرپرست دبیری) با مسئولین انجمنهای کاراته، تکواندو، فوتبال و فوتسال و کشتی ناشنوایان برگزار و پیرامون برنامه عملیاتی انجمنها بحث و تبادل نظر نمودند.

معتمدی در ابتدای جلسات پیرامون تشکیل جلسات و اهداف آن توضیحاتی ارائه نمود و بر گسترش ورزش های ناشنوایان در ابعاد همگانی و استعدادیابی، تعامل با انجمن با فدراسیون، استفاده از مربیان ناشنوا در کادر تیم های ملی و لزوم ساختاری همسان در انجمن های ورزشی تاکید نمود.

در اولین جلسه امروز  فضلی رئیس انجمن کاراته به همراه دبیر و نواب رئیس انجمن حضور یافتند و گزارشی از اقدامات انجمن در سال‌های گذشته و افتخارات کسب شده توسط کاراته کاران ناشنوا ارائه نمودند.

در دیگر جلسه غلامرضا عزیزی رئیس انجمن تکواندو ناشنوایان با ارائه گزارشی کامل از فعالیت‌های انجمن، پیشنهاداتی را جهت توسعه رشته تکواندو ناشنوایان ارائه نمود.

در سومین جلسه امروز با سرپرست دبیری فدراسیون فرهاد سلکی رئیس انجمن فوتبال و فوتسال حضور یافت و ضمن معرفی چارت انجمن، گزارشی از فعالیت این انجمن در دو بخش فوتبال و فوتسال ارائه نمود.

در آخرین جلسه امروز علیرضا رضایی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان به ارائه فعالیت های انجمن کشتی و نتایج به دست آمده در مسابقات داخلی و بین المللی چهار رده سنی کشتی آزاد و فرنگی پرداخت.

پیشنهاد خرید یا واگذاری سهمیه لیگ به تیم ملی فوتبال ناشنوایان، تعامل با سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، راه اندازی کمیته پیشکسوتان، راه اندازی مجدد تیم ملی فوتسال بانوان ناشنوایان، راه اندازی لیگ برتر فوتبال و تفاهم نامه با فدراسیون های متناظر از مصوبات جلسات امروز بود.

مهران تیشه گران رئیس فدراسیون در جلسات امروز حضور یافت و ضمن تشکر از برگزاری منظم این جلسات، مباحثی پیرامون رشد و توسعه ورزش های ناشنوایان ایراد نمود.

در جلسات امروز زهرا داودی (نایب رئیس بانوان)، علیرضا بسیج (سرپرست کمیته فنی)، سعید سلگی (مسئول هماهنگی انجمنها)، طاهره ابراهیمی (مسئول روابط عمومی) و نجمه اسفندیاری (دبیر جلسات) حضور داشتند.

در آخرین روز جلسات فردا مسئولین انجمن‌های بسکتبال، جودو و شطرنج با سرپرست دبیری فدراسیون حضور خواهند داشت.

 

منبع: فارس

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است