آسیب روحی به تیراندازان معلول در پی تعطیلی اردوها

آسیب روحی به تیراندازان معلول در پی تعطیلی اردوها

17 خرداد 1399

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی گفت: تعطیلی پیش از حد اردوها به دلیل بیماری کرونا تیراندازان معلول را از نظر روحی - روانی متزلزل کرده و ادامه این تعطیلی‌ها به ضرر تیراندازان خواهد بود.

حسین امیری در پاسخ به این پرسش که آیا زمان و مکان برگزاری اردوی پاراتیراندازان مشخص شده است یا خیر؟ اظهار کرد: هنوز هیچ جلسه‌ای در این خصوص با انجمن تیراندازی گذاشته نشده و خبری از برگزاری اردو نیست.

او گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز تقریبا ۴ ماه است که اردوی پاراتیراندازان تعطیل شده و ورزشکاران از نظر روحی دچار افسردگی شده‌اند.

امیری خاطرنشان کرد: از نظر آمادگی تکنیکی و تاکتیکی من نگران تیراندازان نیستم، زیرا با ۲ هفته تمرین سنگین و مداوم می‌شود رکورد ورزشکاران را به حالت قبل برگرداند اما شرایط روحی تیراندازان به گونه‌ای است که تعطیلی پیش از حد اردوها می‌تواند آسیب جبران ناپذیری را به آن‌ها وارد کند.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی تصریح کرد: فدراسیون می‌تواند حتی در محل کمپ‌های تیم ملی نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با فاصله‌گذاری اجتماعی اردو را برگزار کند. اما نمی‌دانم چرا اردو را برگزار نمی‌کند.

وی در پایان گفت: من امیدوارم زودتر فدراسیون برنامه اردویی پاراتیراندازان را مشخص کند تا ورزشکاران به دلیل تعطیلی پیش از حد اردوها از نظر روحی بیش‌تر از این متزلزل نشوند.

 

منبع: ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است