درخواست ایران برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان

درخواست ایران برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان

25 خرداد 1399

رییس فدراسیون ناشنوایان از درخواست ایران برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان در سال ۲۰۲۲ خبر داد.

مهران تیشه‌گران ، اظهار کرد: طی نشستی که با محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی داشتم، وی آمادگی خود را برای میزبانی مسابقات آسیایی، جهانی و برپایی اردوهای تیم ملی ناشنوایان اعلام کرد و این قول را به من داد که برای رشد و پیشرفت ورزش ناشنوایان در این استان در آینده از هیچ کمکی کوتاهی نخواهد کرد.

وی گفت: از زمانی که شجاعی استاندار خراسان شمالی شده است به عنوان یک چهره‌ی ورزشی خدمات زیادی را برای ورزش ناشنوایان در این استان انجام داده که امیدوارم در آینده با کمک وی بتوانیم جایگاه ورزش ناشنوایان را در خراسان شمالی پررنگ تر کنیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان همچنین از درخواست میزبانی برای برگزاری مسابقات جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای برگزاری مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان در سال ۲۰۲۲ از فدراسیون جهانی درخواست میزبانی کردیم که هنوز پاسخی را از سوی فدراسیون جهانی دریافت نکرده‌ایم. امیدوارم این میزبانی که شرایط برگزاری آن را داریم به ایران داده شود.

تیشه‌گران در پایان با بیان این که همچنان منتظر مجوز برگزاری اردوها از سوی ستاد ملی مقابله با کرونای وزارت ورزش و جوانان هستیم، تصریح کرد: با توجه به این که اواخر مهر مسابقات جهانی دوومیدانی در لهستان و مسابقات جهانی کشتی را آبان ماه در ترکیه پیش رو داریم امیدوارم ستاد مقابله با کرونای وزارت ورزش زودتر مجوز برگزاری اردوها را صادر کند تا حداقل در این دو رشته اردوهای خود را برگزار و تیم‌های ملی خود را برای شرکت در این دو رویداد مهم آماده کنیم. البته باتوجه به وضعیت بیماری کرونا، هنوز هم مشخص نیست که این دو رویداد در زمانهای اعلام شده برگزار شود یا خیر؟

 

منبع: ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است