فرم ثبت نام مسابقات بین المللی مهارت افراد دارای معلولیت
ورزشکارها در فاصله زمانی اندک باید به اوج برسند

ورزشکارها در فاصله زمانی اندک باید به اوج برسند

11 شهریور 1399

لرستان- مربی پرتاب‌های تیم ملی دو و میدانی معلولان می‌گوید: ورزشکارها در فاصله زمانی اندک باید به اوج برسند.

‌مصطفی بهرامی، خاطرنشان کرد: ابتدا قرار بود رقابت‌های قهرمانی کشور در قالب رکوردگیری برای حضور در تیم ملی، اواخر شهریور برگزار شود و چون امکان شرکت ورزشکاران زیادی بود و به‌علت کرونا، شرایط مسابقه تغییر کرد.

وی تصریح کرد: الان هم هفته آخر شهریور رکوردگیری انجام می‌شود ولی تفاوتش با رقابت‌های قهرمانی کشور این است که پرتاب‌گرانی شرکت می‌کنند که شانس رسیدن به رکوردهای مدنظر را داشته باشند و قطعاً تعداد ورزشکاران کمتر می‌شود.

بهرامی تاکید کرد: به نظرم فدراسیون کار درستی انجام داده و با توجه به شرایط، تصمیم خوبی گرفته شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان یادآور شد: رکوردها باید به نفر سوم رنک سال‌های ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ برسد و با توجه به فاصله زمانی، ورزشکاران کار سختی دارند.

وی افزود: ورزشکاران به‌علت کرونا حدود پنج تا شش ماه تمرین نداشتند و همین کار آنان را برای رسیدن به این رکوردها سخت می‌کند و در فاصله زمانی اندک باید به اوج برسند.

 بهرامی با بیان اینکه تمرینات ما در خرم‌آباد شبه اردوی تیم ملی است، اضافه کرد: دو هفته است که اجازه تمرین در زمین پرتاب‌های مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد به ما داده شده و هفت ورزشکار شانس کسب سهمیه را دارند.

این مربی لرستانی تاکید کرد: شرایط ورزشکاران الان خوب است اما اگر زمان بیشتری برای تمرین می‌داشتند، رکوردهای بهتری ثبت می‌کردند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است