فرم ثبت نام مسابقات بین المللی مهارت افراد دارای معلولیت
تهیه «تبلت» مددجویان مدرسه ای بهزیستی از سوی بنیاد مستضعفان

تهیه «تبلت» مددجویان مدرسه ای بهزیستی از سوی بنیاد مستضعفان

12 شهریور 1399

معاون بنیاد مستضعفان از خرید ۱۴ هزار تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی با هدف بهره مندی دانش آموزان کم بضاعت کشور از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب آموزشی خبر داد و گفت: پیش از این نیز بنیاد مستضعفان، هزینه خرید ۱۴ هزار دستگاه تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد را متقبل شده بود. 

محسن منصوری، در ادامه اظهار کرد: با توجه به در پیش رو بودن فصل شروع مدارس و از سرگیری کلاس های درسی دانش آموزان و اتخاذ سیاست آموزش مجازی از سوی وزارت آموزش و پرورش، بنیاد مستضعفان هزینه خرید ۱۴ هزار دستگاه تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی را عهده دار شد.

معاون بنیاد مستضعفان افزود: بر این اساس مقرر شد با توجه به مشکلات دانش آموزان نیازمندی که تحت پوشش بهزیستی هستند و توانایی تامین هزینه خرید تبلت را ندارند، بنیاد مستضعفان با هدف بهره مندی دانش آموزان تحت پوشش این سازمان، از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده های تحت پوشش بهزیستی با سایر دانش آموزان کشور، هزینه خرید ۱۴ هزار دستگاه تبلت را متقبل شود.

وی با بیان اینکه این تبلت ها در اختیار دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی که شامل دانش آموزان معلول و فرزندان دانش آموز زنان سرپرست خانوار می شود گفت: بنیاد مستضعفان برای تامین این تبلت ها، مبلغ ۲۴ میلیارد تومان را تخصیص داده و این مبلغ به حساب سازمان بهزیستی کشور واریز شد.

به گفته منصوری، قرار است تمامی این تبلت ها از محصولات تولید داخل کشور خریداری شده و در اختیار این دانش آموزان قرار گیرد.
 
لازم به ذکر است که پیش از این نیز بنیاد مستضعفان، هزینه خرید ۱۴ هزار دستگاه تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد را متقبل شده بود.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است