امیری: علاوه بر نیزه به دنبال کسب سهمیه در پرتاب وزنه هستم

امیری: علاوه بر نیزه به دنبال کسب سهمیه در پرتاب وزنه هستم

5 آبان 1399

قهرمان مسابقات جهانی امارات در پرتاب نیزه و شانس کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو، بعد از شکست کرونا برای سومین‌بار، این بار تمرینات خود را در کیش برای کسب سهمیه در پرتاب وزنه آغاز کرده است.

حامد امیری، اظهار کرد: با حمایت فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک تمرینات خود را از اول آبان در جزیره کیش آغاز کردم تا علاوه بر نیزه در پرتاب وزنه نیز بتوانم کسب سهمیه کنم.

او گفت: با وجود این که به خاطر مبتلا شدن به کرونا شرایط خوبی نداشتم اما الان وضعیتم رو به بهبودی است و در کیش زیر نظر مربی‌ام صبح‌ها تمرینات پرتاب و بعدازظهرها بدنسازی انجام می‌دهم تا در پرتاب وزنه نیز همانند نیزه رکورد خوبی را به ثبت برسانم.

امیری خاطرنشان کرد: با توجه به این که بهمن‌ ماه مسابقات بین‌المللی دوومیدانی در امارات برگزار می‌شود، سعی دارم در این تورنمنت حضور پیدا کنم و با ثبت رکورد خوب سهمیه بازی‌های پارالمپیک توکیو در وزنه را نیز کسب کنم‌.

این قهرمان مسابقات جهانی امارات در پاسخ به این پرسش که آیا در مرحله دوم رکوردگیری دوومیدانی در اسفند نیز شرکت خواهید کرد یا خیر؟ افزود: اگر در مسابقات بین‌ المللی امارات شرکت کنم دیگر نیازی برای حضور در مرحله دوم رکوردگیری دوومیدانی نیست. مسابقات بین‌المللی امارات برای من اهمیت زیادی دارد و بعد از یک‌سال دوری از مسابقات، می‌توانم از نظر بدنی و رکوردی خود را مورد ارزیابی قرار دهم و با قوانین جدید آشنا شوم.

وی اضافه کرد: در این مسابقات چون اکثر حریفان پارالمپیکی حضور دارند با شرکت در امارات می‌توانم به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرم و خود را برای پارالمپیک توکیو آماده کنم.

امیری در پایان گفت: همان طور که در پرتاب نیزه توانستم رکورد خوبی را در جهانی امارات به ثبت برسانم، این بار تلاش خواهم کرد که در پرتاب وزنه افتخارآفرینی کنم و رکورد خوبی را جابه‌جا کنم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است