پاداش مدال آوران ناشنوا قهرمانی آسیا و جهان ۹۷ هفته آینده واریز می شود

پاداش مدال آوران ناشنوا قهرمانی آسیا و جهان ۹۷ هفته آینده واریز می شود

11 آبان 1399

رییس فدراسیون ناشنوا از واریز پاداش ۹۷ قهرمانی آسیا و جهان مدال آوران ناشنوا در هفته آینده خبر داد.

مهران تیشه گران، اظهار کرد: پاداش مدال آوران ناشنوا قهرمانی آسیا و جهان ۹۷ در رشته های بسکتبال، فوتبال و فوتسال از سوی وزارت ورزش و جوانان هفته آینده به حساب ورزشکاران واریز خواهد شد. 

وی درباره میزان مبلغ پاداش مدال آوران ناشنوا گفت: تلاش ما بر این بود که میزان پاداش مدال آوران ناشنوا حداقل تا ۵۰ درصد مبلغ پاداش افراد سالم در نظر گرفته شود که متاسفانه به دلیل شرایط بد اقتصادی مورد موافقت قرار نگرفت و حتی میزان پاداش ها نسبت به دوره های قبل کاهش پیدا کرده است. 

تیشه گران همچنین در خصوص زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک ناشنوایان در رشته های بسکتبال و فوتبال خاطرنشان کرد: این مسابقات قرار بود دی ماه به میزبانی مالزی برگزار شود که به دلیل شروع موج جدید کرونا به سال آینده موکول شد. المپیک ناشنوایان آذر سال آینده در برزیل برگزار می شود که ما سعی داریم در این دوره نسبت به دوره قبل در رشته های بیشتری شرکت کنیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان همچنین درباره زمان برگزاری اردوی تیم های ملی ناشنوایان گفت: چون تا پایان ۲۰۲۰ تمام رویدادهای بین المللی لغو شده و اعزامی وجود ندارد، ضرورتی برای برگزاری اردوها نیست. ما تصمیم داشتیم برای دو رشته بسکتبال و فوتبال اردو برگزار کنیم که با به تعویق افتادن زمان برگزاری مسابقات انتخابی برای کسب سهمیه المپیک ناشنوایان دیگر نیازی به برگزاری اردو نیست.

وی در پایان در خصوص احتمال ایجاد تغییرات در برخی از انجمن های ناشنوایان افزود: با توجه به این که در حال حاضر به خاطر بیماری کرونا، اردوها تعطیل است و مسابقه ای وجود ندارد، ما انتظار زیادی از انجمن ها نداریم، اما توقع داریم که ارتباط خود را با فدراسیون قطع نکنند و در جلسات حضور فعالی داشته باشند، نه این که در چنین شرایطی به بهانه کرونا هیچ فعالیتی نداشته باشند. به هر صورت ما اگر ببینیم انجمنی برنامه های خود را متوقف کرده و ارتباط زیادی با فدراسیون ندارد تصمیم دیگری در مورد آن انجمن خواهیم گرفت.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است