تلاش پرتابگر معلول برای جابجا کردن رکورد جهان

تلاش پرتابگر معلول برای جابجا کردن رکورد جهان

11 آبان 1399

نایب قهرمان مسابقات جهانی چک در پرتاب وزنه گفت: به سختی تمرین می کنم تا در مسابقات رکوردگیری پارادوومیدانی در پرتاب وزنه رکورد جهان را جابجا کنم.

هادی کائیدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با وجود این که در مرحله اول رکوردگیری مسابقات پارادوومیدانی که در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد در پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۱۱/۸۰ رنکینگ دوم جهان را کسب کردم اما چون این مسابقات زیر نظر نماینده IPC برگزار نشده بود، رسمیت نداشت و قرار بر این شد دوباره در مرحله دوم رکوردگیری که اسفند با حضور نماینده کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار خواهد شد، شرکت کنم.

وی گفت: نه تنها من بلکه تمام دوومیدانی کارانی که در مرحله اول شرکت و رکورد ورودی را کسب کرده بودند باید دوباره در مرحله دوم رکوردگیری که با حضور نماینده کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار  خواهد شد، شرکت کنند تا رکورد آنها در IPC ثبت شود.

کائیدی گفت: با توجه به این که مرحله دوم رکوردگیری اسفند برگزار می شود در حال حاضر در خرم آباد زیر نظر مربی ام تمرینات سختی را انجام می دهم تا ضمن کسب رکورد ورودی در پرتاب وزنه، رکورد جهان را نیز جابجا کنم.

نایب قهرمانی مسابقات جهانی چک در پرتاب وزنه خاطرنشان کرد: در حال حاضر در تمرینات بالای ۱۲ متر را پرتاب می کنم، اگر بتوانم در مسابقات و رکوردگیری بالاتر از ۱۲ متر و ۱۵ سانتی متر را پرتاب کنم، رکورد جهان را به نام خود ثبت خواهم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مسابقات بین المللی فزاغ امارات نیز شرکت خواهید کرد یا خیر، اظهار کرد: چون هدفم شکستن رکورد جهان در پرتاب وزنه است تمرکزم را روی این مساله معطوف کرده ام و دیگر فرصتی برای شرکت در مسابقات بین المللی فزاغ ندارم. در حال حاضر نیز روزی ۶ ساعت تمرین دارم تا به هدفم دست پیدا کنم.

این ملی پوش پارادوومیدانی در پایان پیرامون این پرسش که آیا با تمرین در سالن ترس از ابتلا به کرونا ندارید، افزود:  چون هدفم حضور در پارالمپیک توکیو است، سعی می کنم سختی را به جان بخرم و با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خود را به طور مرتب پیگیری کنم تا بهترین نتیجه را ابتدا در مسابقات رکوردگیری و سپس پارالمپیک توکیو کسب کنم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است