وزنه بردار پارالمپیکی: با وجود کرونا رکوردم افت پیدا نکرده است

وزنه بردار پارالمپیکی: با وجود کرونا رکوردم افت پیدا نکرده است

13 آبان 1399

نایب قهرمان مسابقات جهانی قزاقستان در پاراوزنه برداری گفت: ۲ ماه است که تمرینات حرفه ای خود را در سالن وزنه برداری فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز کردم و هدفم بر این است که به مدال طلای پارالمپیک توکیو دست پیدا کنم.

نادر مرادی وزنه بردار پارالمپیکی دسته ۷۲ کیلوگرم، اظهار کرد: ۲ ماه است که تمرینات حرفه ای خود را زیر نظر رواسی مربی تیم ملی در سالن وزنه برداری فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز کردم و با انجام ۵ جلسه تمرین در طول هفته، از نظر رکوردی شرایط خوبی دارم‌.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نگرانی برای مبتلا شدن به بیماری کرونا ندارید، گفت: در سالن وزنه برداری فدراسیون من به همراه امیر جعفری و روح الله رستمی تمرینات خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می دهیم و هر کدام میز و وزنه جداگانه ای برای تمرین داریم که قبل از ورود و خروج از سالن آنها را ضدعفونی می کنیم. تا به امروز با مشکل خاصی مواجه نبودیم.

مرادی در پاسخ به این پرسش که آیا با شیوع کرونا و تعطیلی اردوها دچار افت رکورد شدید یا خیر، خاطرنشان کرد: از زمان شیوع کرونا سعی کردم تمریناتم را متوقف نکنم و الان نیز مدت ۳ ماه است که تمرینات حرفه ای خود را زیر نظر مربی تیم ملی انجام می دهم و از لحاظ رکوردی شرایط خوبی دارم.

وزنه بردار پارالمپیکی خاطرنشان کرد: هرچند در مسابقات جهانی قزاقستان در دسته ۷۲ کیلوگرم با کسب مدال نقره سهمیه پارالمپیک را کسب کردم، اما تلاشم بر این است که در توکیو مدال خود را به طلا تبدیل کنم و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

وی در پایان افزود: امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که مجوز برگزاری اردو از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر شود تا تمام ملی پوشان شرایط حضور در سالن وزنه برداری فدراسیون را داشته باشند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است