مهدوی نیا: امید به کسب ۴سهمیه قایقرانی در پارالمپیک داریم

مهدوی نیا: امید به کسب ۴سهمیه قایقرانی در پارالمپیک داریم

14 آبان 1399

سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان گفت: با توجه به وضعیت و شرایط قایقرانان معلول، امید به کسب ۴ سهمیه پارالمپیک توکیو داریم.

مسعود مهدوی نیا، درباره وضعیت قایقرانان از زمان شروع اردوها در شرایط کرونا، اظهار کرد: از تیرماه که قایقرانان اردوهای آمادگی خود را در دریاچه آزادی آغاز کردند تا امروز با مشکل خاصی مواجه نبودیم و شرایط قایقرانان راضی کننده است. 

وی گفت: در هر ماه ۲۱ تا ۲۵ روز برای قایقرانان معلول اردو پیش بینی شده است که ورزشکاران با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خود را در دریاچه انجام می دهند. البته چون مسابقه ای وجود ندارد از زمان شروع اردوها سعی کردیم بیشتر روی تمرینات استقامتی کار کنیم تا کم کم قایقرانان را برای مسابقات سال آینده آماده کنیم.

مهدوی نیا همچنین در خصوص وضعیت شهلا بهروزی راد خاطرنشان کرد: بهروزی راد تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک از مهر اردوی غیرمتمرکز خود را آغاز کرده و  در حال حاضر شرایط خوبی دارد و یکی از شانس های کسب مدال در پارالمپیک توکیو است.

سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان در پایان درباره برنامه های این تیم گفت: اوایل سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند را داریم که با توجه به شرایط کرونا هنوز معلوم نیست به این مسابقات اعزام شویم یا خیر؟ همچنین خرداد سال آینده مسابقات جهانی مجارستان که آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک است را پیش رو داریم که تمام تلاشمان بر این است که بتوانیم در این تورنمنت بهترین نتیجه را کسب کنیم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است