اردوی تکواندوکاران پارالمپیکی به مدت ۲ هفته تعطیل شد

اردوی تکواندوکاران پارالمپیکی به مدت ۲ هفته تعطیل شد

27 آبان 1399

رییس انجمن پاراتکواندو گفت: با توجه به تشدید بیماری کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران، اردوی تکواندوکاران پارالمپیکی از اول آذر به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

مسعود لشگری، اظهار کرد: اردوی دو تکواندوکار پارالمپیکی که قرار بود از اول آذر در محل فدراسیون تکواندو برگزار شود، به دلیل تشدید بیماری کرونا و با توجه به محدودیت‌های جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش به مدت ۲ هفته تعطیل شد و از ۱۵ آذر در صورتی که این ستاد مجوز برگزاری اردوها را بدهد، تکواندوکاران اردوی خود را آغاز خواهند کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که اردوی تکواندوکاران پارالمپیکی از چه زمانی آغاز شده است؟ افزود: تکواندوکاران تقریبا دو ماه و نیم است که اردوی آمادگی خود را با هماهنگی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تکواندو آغاز کردند و از نظر آمادگی بدنی و اجرای فنون براساس تست های گرفته شده، شرایط رو به رشدی دارند.

رییس انجمن پاراتکواندو درباره وضعیت دو تکواندوکار پارالمپیکی اظهار کرد: اصغر عزیزی و مهدی پوررهنما، دو تکواندوکار پارالمپیکی هستند که تمرینات آن‌ها حتی در شرایط کرونا متوقف نشده و مرتب تمرینات خود را از طریق فضای مجازی پیگیری می‌کنند و از آمادگی خوبی برخوردارند.

لشکری در پایان درباره برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این دو تکواندوکار پارالمپیکی، افزود: برای اجرای هر برنامه‌ای تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش هستیم و بدون هماهنگی با این ستاد امکان اجرای هیچ برنامه‌ای را نداریم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است