عیوضی: آسیب دیدگی کتف، شرایطم را برای انجام تمرینات قایقرانی سخت کرده است

عیوضی: آسیب دیدگی کتف، شرایطم را برای انجام تمرینات قایقرانی سخت کرده است

26 آبان 1399

عضو تیم ملی قایقرانی پاراکایاک گفت: هرچند تلاشم بر این است که در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک شرکت کنم اما آسیب دیدگی کتفم اذیت می کند و مانع انجام تمرینات سنگین می شود.

نادر عیوضی، درباره وضعیت آسیب دیدگی کتفش و حضورش در تیم ملی قایقرانی معلولان اظهار کرد: به دلیل آسیب دیدگی کتفم به اردوی تیم ملی دعوت نشدم و همچنان در بندر انزلی تمرینات خود را پیگیری می کنم. 

وی افزود: یک سال است که از ناحیه کتف دست راستم دچار آسیب دیدگی شدم که قرار بود تحت نظر فدراسیون پزشکی آسیب دیدگی خود را درمان کنم که به خاطر کرونا شرایط حضور در تهران را نداشتم. البته الان نیز که به اردو دعوت نشدم تمرینات خود را روزی دو جلسه در انزلی انجام می دهم تا ببینیم سرمربی تیم ملی درباره من چه تصمیمی خواهد گرفت.

عیوضی در پاسخ به این پرسش که با توجه به آسیب دیدگی که دارید فکر می کنید امکان حضور در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک را داشته باشید یا خیر، خاطرنشان کرد: تا جایی که کتفم اجازه دهد در پاراکایاک تک نفره ۲۰۰ متر تمرینات خود را انجام می دهم، حال بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد که در مسابقات کسب سهمیه شرکت کنم یا خیر.

وی در پایان گفت: یکی از اهداف من حضور در پارالمپیک توکیو بود که متاسفانه کرونا و آسیب دیدگی کتفم تمام برنامه های من را به هم ریخت و شرایط را برای انجام تمرینات سنگین، سخت کرده است.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است