کرونا دوباره اردوی تیم‌های ملی والیبال نشسته، وزنه برداری و تیراندازی را به تعویق انداخت

کرونا دوباره اردوی تیم‌های ملی والیبال نشسته، وزنه برداری و تیراندازی را به تعویق انداخت

26 آبان 1399

با توجه به روند افزایشی همه گیری بیماری کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران، اردوی تیم های ملی والیبال نشسته، تیراندازی و وزنه برداری که قرار بود از آذر برگزار شود، دوباره به تعویق افتاد.

مسعود حمیدی دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: قرار بود اردوی تیم های ملی والیبال نشسته، وزنه برداری و تیراندازی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با تعداد محدود از اول آذر در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شود که با توجه به روند افزایشی بیماری کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران با نظر فدراسیون پزشکی اردوی این ۳ رشته به مدت ۲ هفته به تعویق افتاد تا دوباره مجوز جدید برای برگزاری اردوها را در نیمه دوم آذر از ستاد ملی مبارزه با کرونا دریافت کنیم.

وی گفت: برای برگزاری اردو در این ۳ رشته فدراسیون جانبازان و معلولان تمهیدات ویژه ای از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته بود که به دلیل تشدید بیماری کرونا اردوها فعلا به مدت ۲ هفته به تعویق افتاد.

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان همچنین با اشاره به برگزاری اردوی دوومیدانی کاران شانس کسب مدال نقره و برنز در کیش، اظهار کرد: با توجه به این که اردوی دوومیدانی کاران شانس کسب مدال طلا یکماه است که در کیش آغاز شده، به دنبال آن هستیم که در صورت امکان این شرایط را برای دوومیدانی کاران شانس نقره و برنز نیز فراهم کنیم.

وی در پایان درباره وضعیت اعزام دوومیدانی کاران به مسابقات بین المللی امارات گفت: هنوز هیچ چیزی مبنی بر لغو این مسابقات اعلام نشده و کمیته ملی پارالمپیک در حال برنامه ریزی است تا دوومیدانی کارانی که نیاز به کلاس بندی جدید و ارتقای رنکینگ خود هستند برحسب ظرفیت به این تورنمنت اعزام کند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است