سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب‌آهن: دربی در بی عدالتی برگزار شد

سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب‌آهن: دربی در بی عدالتی برگزار شد

14 دی 1399

اصفهان - سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن اعتقاد دارد عدالت در برگزاری دربی روز گذشته بین تیمش و سپاهان اجرا نشد و سپاهانی‌ها تخلفاتی با توجه به میزبانی خود داشتند.

لیلا بریانیان در خصوص مسابقات دور مقدماتی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان در گروه اول که به میزبانی سپاهان در صفائیه برگزار شد، اظهار کرد: سطح مسابقات خوب بود و رقیب اصلی ما فولاد مبارکه سپاهان است که در دور مقدماتی همگروه بودیم و روز گذشته (جمعه، ۱۲ دی ماه) توانستند با پیروزی ۳ بر یک مقابل تیم ما به عنوان اول گروه راهی دور بعدی شوند.

وی افزود: البته اعتقاد دارم یکسری بی عدالتی‌هایی در بازی که خیلی حساسی بود، انجام شد. طبق بخشنامه فدراسیون قرار بود حداکثر تماشاگر داخل سالن ۱۵ نفر باشد که بعد از برتری ما در گیم اول زمانی که به خاطر سر وصداها به سمت سکوها برگشتیم، مشاهده کردیم حدود ۳۰ تا ۴۰ نفر تماشاگر آقا و خانم در سالن حضور دارند که حتی تعدادی از تماشاگران آقا با الفاظی نادرست بازیکنان ما را خطاب قرار دادند و تضعیف روحیه کردند.

وی ادامه داد: ورزش معلولان جدای از سایر رشته‌های ورزشی به ویژه فوتبال است که در آن تبلیغات انجام می‌شود و ما بیشتر به دنبال روحیه امید دادن و ایجاد انگیزه در معلولان برای ورزش کردن هستیم، روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن یک عکس تیمی به صورت بنر تهیه کرده بود و دو روز با مسئولان باشگاه سپاهان تماس گرفته و حتی خواهش کردیم اجازه نصب آن را در سالن بدهند، که موافقت نکردند و در نهایت راننده‌ اتوبوس یک حرکت اخلاقی و معرفتی انجام داد و این بنر را به اتوبوس خود نصب کرد و جلوی درب سالن مسابقات ایستاد تا اعضای تیم بتوانند یک عکس بگیرند.

سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن در ارتباط با ادامه بازی‌های لیگ گفت: تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان به دور بعدی که گفته می‌شود اواخر دی ماه برگزار می‌شود راه پیدا کردند. البته بازی‌های گروه دیگر پایان هفته جاری برگزار می‌شود و فکر می‌کنم تیم‌های هرمزگان و همدان حریفان ما در مرحله بعدی باشند با توجه به حساسیت بازی‌ها، فینال قرار است در سالن فدراسیون برگزار شود با توجه به حاشیه‌هایی که در بازی روز گذشته اتفاق افتاد.

بریانیان در خصوص داوری این بازی تاکید کرد: از نظر داوری با توجه به حساسیت بازی نمی‌توان گفت بدون اشتباه بود و شاید اشتباهاتی هم برای هر دو تیم صورت گرفته است، اما من همیشه به بازیکنانم می‌گویم باید به گونه‌ای بازی کنید که این مسائل به تیم آسیب نزند و این موضوعات داوری طبیعی است امیدوارم با توجه به شرایطی که هنوز شیوع ویروس کرونا در کشور دارد مشکلی برای بازیکنان پیش نیاید و دوباره اردو می‌گذاریم و برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می‌کنیم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است