مدیران با وجدان کاری مشکلات تردد معلولان در خاش را رفع کنند

مدیران با وجدان کاری مشکلات تردد معلولان در خاش را رفع کنند

16 دی 1399

سیستان و بلوچستان - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: مدیران با وجدان کاری و با نگاه تکریم ارباب رجوع، ارج و ارزش نهادن به مقام مراجعان و حفظ شان خودشان مشکلات تردد معلولان را رفع کنند.

فریبرز نیکبخت در نشست اعضای کمیته مناسب سازی معابر خاش افزود: به کلیه ادارات و نهادها فرصتی ده روزه داده می شود که مشکلات حداقلی تردد معلولان را حل کنند.

وی اظهارکرد: جای تاسف دارد که مسوولان از این مقوله مهم به سادگی عبور می کنند، بنابراین قابل پذیرش نیست که به نیازهای حداقلی اقشار جامعه رسیدگی نشود.

رئیس بهزیستی شهرستان خاش با اشاره به اینکه افزون بر 90 درصد از معابر خاش برای تردد معلولان مناسب سازی شده است گفت: متاسفانه حدود 80 درصد از ادارات و نهادهای خاش برای تردد معلولان اقدام مثبتی انجام نداده اند.

ادریس تمندانی اظهارکرد: از مجموع 3428 معلول خاش 1928 نفر معلول جسمی و حرکتی اند، بنابراین برای حل مشکل آنها در ادارات باید هر چه سریعتر تدبیر شود.

وی گفت: برخی ادارات و شهرداری تاکنون در مبحث مناسب سازی معابر موفق ظاهر شده اند، اما برخی ادارات و نهادها باید برای حل این معضل زودتر چاره اندیشی داشته باشند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است