شرایط راضی کننده وزنه برداران پارالمپیکی در نخستین اردوی تمرینی

شرایط راضی کننده وزنه برداران پارالمپیکی در نخستین اردوی تمرینی

21 دی 1399

سرمربی تیم ملی وزنه برداران پارالمپیکی با اشاره به شرایط راضی کننده وزنه برداران در نخستین اردوی تمرینی گفت: انتظار داشتیم بعد از یکسال دوری از تمرینات، وزنه برداران با افت رکورد مواجه شوند، اما شرایط راضی کننده بود.

علی اصغر رواسی، در ارزیابی از وضعیت وزنه برداران پارالمپیکی در نخستین اردوی تمرینی اظهار کرد: با توجه به دوری یکساله وزنه برداران از اردوهای تمرینی، تصور می کردیم در نخستین اردو با افت شدید رکورد ورزشکاران مواجه شویم، اما شرایط راضی کننده و دور از انتظار بود.

سرمربی تیم ملی وزنه برداران پارالمپیکی گفت: برای کاهش آسیب در نخستین اردوی تمرینی سعی کردیم برنامه تمرینات را به گونه ای طراحی کنیم تا وزنه برداران را کم کم به اوج آمادگی برسانیم.

رواسی درباره زمانبندی برنامه تمرینات وزنه برداران و تداوم اردوها، افزود: نخستین اردوی تمرینی وزنه برداران ۲۳ دی در محل فدراسیون جانبازان و معلولان به پایان می رسد و تداوم اردوها بستگی به وضعیت کرونا و برنامه ریزی فدراسیون دارد که چه زمانی را در نظر بگیرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هر چند وزنه برداران یکسال از اردوی تمرینی دور بودند، اما در طی این مدت تمرینات متوقف نشده بود و از طریق فضای مجازی مرتب وضعیت آنها را بررسی کرده و مورد ارزیابی قرار می دادیم تا از نظر رکوردی کمتر دچار آسیب شوند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است