استقرار خودروهای حمل و نقل ویژه معلولان در پایانه‌های شیراز

استقرار خودروهای حمل و نقل ویژه معلولان در پایانه‌های شیراز

23 دی 1399

فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، گفت: با توجه به لزوم مطلوب شدن خدمات رسانی به افراد مواجه به معلولیت جسمی، ۵ دستگاه ون در سه پایانه‌ی درونشهری شیراز با هدف جابه‌جایی راحت‌تر جانبازان و معلولان مستقر شده است.

مسعود طهماسبی گفت: این خودروها واجد استانداردهای لازم برای جابه‌جایی معلولان و جانبازان بوده و استفاده از خدمات حمل و نقل درونشهری را برای این گروه تسهیل خواهد کرد.

به نقل از شهرداری شیراز، طهماسبی با بیان اینکه خودروهای یاد شده در سه پایانه حمل و نقل درونشهری نمازی، شهید دستغیب و میدان شهدا، مستقر شده است، گفت: افراد توانخواه می‌توانند برای استفاده از خدمات حمل و نقلی این خودروها، ضمن تماس با تلفن ۱۳۳، درخواست خود را اعلام کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: ارائه خدمات مطلوب به همه افراد توانخواه در شهرشیراز سخت است اما در تلاش هستیم با اضافه کردن خودروهای مناسب به ناوگان حمل و نقل، خدمات مناسبی را به جانبازان و معلولین ساکن در این شهر ارائه دهیم.

طهماسبی همچنین با اشاره به شناسایی نزدیک به ۴۵ هزار معلول در شیراز، گفت: از این تعداد ۲۵۰۰ نفر از وسیله کمک حرکتی ویلچر استفاده می‌کنند.

به گفته معاون شهرداری شیراز، افرادی که نام و اطلاعات آنها در سامانه بهریستی فارس ثبت نشده و متقاضی استفاده از این خدمات هستند، باید به اداره کل بهزیستی مراجعه کنند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است