نائب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین:

نائب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین:

اصفهان زیرساخت های خوبی در ورزش جانبازان و معلولین دارد

30 دی 1399

اصفهان- نایب‌رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: استان اصفهان در گروه الف هیئت‌های برتر قرار دارد، همچنین زیرساخت های خوبی برای ورزش جانبازان و معلولان دارد که باید از آن استفاده کرد.

مهدی نصیبی  در مجمع انتخاباتی هیئت جانبازان و معلولین اظهار کرد: استان اصفهان قهرمانان ارزشی و ورزشی زیادی دارد، قهرمانانی که در زمان جنگ افتخارآفرین شدند و امروز ورزشکارانی که در مسابقات بین‌المللی کسب افتخار می کنند و فرقی بین جانبازان و معلولین نیست.

وی افزود: استان اصفهان در گروه الف هیئت‌های برتر قرار دارد، این عملکرد مناسب باید در سال‌های پیش رو نیز وجود داشته باشد و این ظرفیت را در استان اصفهان می بینیم که رتبه ممتاز هم به خود اختصاص دهد.

وی همچنین با تقدیر از فعالیت های آقاباباگلیان رئیس سابق هیئت گفت: از زحمات زیادی که در سال‌های گذشته انجام شده است، تشکر می‌کنم، رئیس جدید کار سختی پیش رو دارد زیرا زیرساخت خوبی برای ورزش جانبازان و معلولین در اصفهان وجود دارد که باید از آن استفاده کرد.

نصیبی خاطرنشان کرد: امیدواریم ورزش جانبازان و معلولین در اصفهان همچنان رونق خود را داشته باشد و در پارالمپیک ۲۰۲۱ نیز ورزشکاران اصفهانی افتخارآفرینی کنند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است