تلاش قایقران معلول برای مدال آوری و کسب سهمیه در قهرمانی جهان مجارستان

تلاش قایقران معلول برای مدال آوری و کسب سهمیه در قهرمانی جهان مجارستان

9 بهمن 1399

تیم ملی قایقرانی معلولان در رشته کانو و کایاک گفت: یکسال است که به سختی تمرین می کنم تا در مسابقات قهرمانی جهان مجارستان که آخرین مرحله کسب سهمیه پارالمپیک است با کسب مدال در رشته کانو، راهی توکیو شوم.

اسلام جاهد، اظهار کرد: از زمان شروع اردوهای تیم ملی قایقرانی با حمایت رییس فدراسیون و زیر نظر ایرج اقلیمی تمرینات خود را همراه با سایر قایقرانان در بندر انزلی آغاز کردم و پس از طی دو مرحله اردوی آماده سازی، سومین اردو از ۱۵ بهمن در بندر خمیر هرمزگان برگزار می شود.

وی گفت: از یکسال گذشته که قایق مخصوص کانو توسط هیات ورزش جانبازان و معلولان استان هرمزگان از پرتغال خریداری و در اختیار من گذاشته شد، تمرینات خود را برای کسب سهمیه در این رشته متمرکز کرده تا بهترین نتیجه را در قهرمانی جهان مجارستان کسب کنم، در حال حاضر نیز از نظر آمادگی بدنی و رکوردی در بهترین شرایط قرار دارم.

جاهد با بیان این که قهرمانی جهان مجارستان آخرین فرصت برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو است، گفت: هدف گذاری بر این است تا برای نخستین بار در رشته کانو کلاس VL2 با قرار گرفتن بر روی سکو، سهمیه پارالمپیک را کسب کنم و با آمادگی خوبی راهی توکیو شوم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان و با همکاری فدراسیون قایقرانی تمرینات خوبی داشتم و رکوردهای قابل توجهی ثبت کردم که به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو در رشته کانو امیدوارم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است