محمود خسروی‌وفا خبر داد؛

محمود خسروی‌وفا خبر داد؛

تجلیل از بانوان مدال‌آور در بیستمین سالگرد تاسیس کمیته ملی پارالمپیک

13 بهمن 1399

رییس کمیته ملی پارالمپیک از برگزاری مراسم ویژه بانوان در بیستمین سالگرد تاسیس کمیته ملی پارالمپیک خبر داد.

به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، محمود خسروی وفا ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: موضوع ورزش از ظرفیت های ویژه انقلاب اسلامی و تاکنون ورزش بانوان یکی از شاخص های پر اهمیت و مصادیق موفقیت بی نظیر ایران اسلامی بوده که ورزش های پارالمپیکی در این میان، نقطه قوت توسعه ورزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران است. این توفیقات بی نظیر باعث شده سازمان های جهانی، بانوان ورزشکار پارالمپیکی ایران را یک ظرفیت برای سازمان های خود فرض کنند و همواره اظهار داشته باشند که این قهرمانان، سفیران سازمان های جهانی هستند.

او افزود: خداوند متعال را شاکریم که مراسم ویژه رونمایی از سردیس بانوان مدال آور پارالمپیکی در ایام دهه فجر به مناسبت بیستمین سال تاسیس کمیته ملی پارالمپیک مصادف با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برگزار خواهد شد.

رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: از زحمات جناب آقای صالحی امیری و حمایت های آقای سلطانی فر تشکر می کنم که ساخت سردیس های بانوان مدال آور پارالمپیکی را در دستور کار موزه المپیک، پارالمپیک و ورزش قرار دادند تا بتوانیم در یک مراسم تاریخی مصادف با بیستمین سال تولد کمیته ملی پارالمپیک، دستاورد ویژه جمهوری اسلامی ایران در ورزش زنان را در ایام دهه مبارکه فجر یادآوری کنیم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است