ویزای امارت برای دوومیدانی کاران پارالمپیکی صادر شد

ویزای امارت برای دوومیدانی کاران پارالمپیکی صادر شد

17 بهمن 1399

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از صدور ویزا برای دوومیدان کاران پارالمپیکی جهت کسب سهمیه و تایید کلاس‌بندی بین‌المللی به مسابقات بین‌المللی فزاغ امارات خبر داد.

مسعود حمیدی ، از صدور ویزا به دوومیدانی کاران پارالمپیکی اعزامی به مسابقات بین المللی امارات خبر داد و افزود: این مسابقات از روز یک‌شنبه ۱۹ بهمن با انجام کلاس‌بندی پزشکی آغاز و تا ۲۶ بهمن ادامه خواهد داشت.

او گفت: برای اعزام دوومیدانی کاران به این تورنمنت تمام مقدمات کار و حتی تست PCR از ورزشکاران گرفته شد و تنها منتظر دریافت ویزا از سوی کشور میزبان بودیم که با پیگیری‌های کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون بلاخره امروز ویزا صادر شد که کاروان دوومیدانی متشکل از ( ۸ ورزشکار معلول و ۸ نابینا و کم بینا) به همراه ۷ نفر همراه به عنوان کادر فنی، پزشک و.... ساعت ۸ صبح رور شنبه ۱۸ بهمن راهی دوبی خواهند شد.

دبیر فدراسیون در پایان از محمد فتحی گنجی، محمدرضا احمدی، سیدعلی اصغر جوانمردی، سعید افروز، علیرضا صادقیان، اکبر احمدی و رشید مسجدی (در بخش معلولان) و مهدی اولاد، علی نجیمی، هاجر صفرزاده، مسعود حیدری، مهدی مرادی، علی پیروز، بهزاد عزیزی،  سامان پاکباز (در بخش نابینایان و کم بینایان) و ۷ نفر همراه به عنوان کادر فنی، پزشک و...  نام برد.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است