پرتابگر پارالمپیکی: انتظار رکوردشکنی در انتخابی تیم ملی دوومیدانی را داشتم

پرتابگر پارالمپیکی: انتظار رکوردشکنی در انتخابی تیم ملی دوومیدانی را داشتم

24 اسفند 1399

پرتابگر پارالمپیکی با بیان این که انتظار رکوردشکنی در مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی را داشتم، گفت: برای رکوردشکنی و قرار گرفتن در لیست نفرات اعزامی به توکیو تلاش زیادی کرده بودم.

امان الله پاپی، اظهار کرد: با توجه به تمرینات پی در پی و فشرده ای که از ابتدای سال داشتم،  انتظار رکوردشکنی و کسب سهمیه ورودی بازیهای پارالمپیک توکیو در مسابقات انتخابی و رکوردگیری دوومیدانی پیش بینی می شد.
وی گفت: در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا این رکورد با ۴۸ متر و ۶۰ سانتی متر به نام من ثبت شده بود که بعد از این بازیها یک پرتابگر برزیلی این رکورد را با ثبت رکورد ۵۰ متر به خود اختصاص داد. الان خوشحالم که با ثبت رکورد ۵۰ متر و ۵۲ سانتی متر دوباره در این ماده رکورد جهان را به نام خود ثبت کردم.

پاپی تصریح کرد: امیدوارم در پارالمپیک توکیو نیز با تکرار همین رکورد در سکوی قهرمانی قرار بگیرم. 

این پرتابگر پارالمپیکی خاطرنشان کرد: ۴سال است که عضو تیم ملی پارادوومیدانی هستم و از همان زمان برای حضور در پارالمپیک توکیو تلاش کردم و تمرینات خوبی را زیر نظر مصطفی بهرامی مربی اختصاصی خود داشتم تا به چنین هدف بزرگی دست پیدا کنم. 
وی در پایان ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک، افزود: اگر امروز موفق به رکوردشکنی در مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی شدم به خاطر حمایت  کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون بود. امیدوارم این حمایت ها با برنامه ریزی انجام شده تا زمان بازیهای پارالمپیک ادامه داشته باشد تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است