شناگران معلول به دنبال افتخارآفرینی در بازی های پاراآسیایی جوانان

شناگران معلول به دنبال افتخارآفرینی در بازی های پاراآسیایی جوانان

13 تیر 1400

رییس انجمن پاراشنا گفت: با استعدادهای خوبی که در شنای معلولان کشف شده است به دنبال افتخارآفرینی و افزایش تعداد مدال های خود در بازی های پاراآسیای جوانان هستیم.

محمدحسین اقبالی، اظهار کرد: برای این که بتوانیم در بازیهای  پاراآسیایی جوانان در بحرین حضور موفقی در شنا داشته باشیم و تعداد مدالهای خود را نسبت به دوره قبل افزایش  دهیم، دو مرحله اردوی استعدادیابی در شنا برگزار کردیم که متاسفانه به دلیل شرایط کرونا چون امکان حضور تمام استانها در اردوی استعدادیابی وجود نداشت به نتایج مطلوبی دست پیدا نکردیم.

وی گفت: برای این که اردوی تیم ملی شنای جوانان را برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی بحرین زودتر تشکیل دهیم، سعی داریم سومین اردوی استعدادیابی را با حضور ۲۵ نفر از شناگران مستعد در استانهای مختلف از ۱۸ تا ۲۵ تیر در صورت مساعد بودن شرایط از نظر ویروس کرونا برگزار کنیم، البته برای برگزاری این اردو تمام مقدمات کار انجام شده و منتظر تصمیم فدراسیون جانبازان و معلولان هستیم.

وی با اشاره به شناسایی شناگران مستعد در دو مرحله اردوی استعدادیابی، گفت: در جریان برگزاری دو مرحله اردوی استعدادیابی، شناگران خوبی در رده سنی جوانان شناسایی شدند که دور از انتظار بود، قطعا در صورت سرمایه گذاری و حمایت از آنها می توانیم تعداد مدال های شنا را هم در پاراآسیایی جوانان و هم پاراآسیایی ۲۰۲۲ چین افزایش دهیم.

اقبالی در پایان با بیان این که هدف گذاری ما حضور در بازیهای پارالمپیک آینده است، افزود: در صورت داشتن اردوهای منظم و حمایت از شناگران، استعدادهای خوبی در شنای معلولان همانند شاهین ایزدیار شناسایی شده اند که می توانند در بازیهای پارالمپیک آینده حرفی برای گفتن داشته باشند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است