اظهار امیدواری مربی تیم ملی قایقرانی از وضعیت دو قایقران اعزامی به پارالمپیک

اظهار امیدواری مربی تیم ملی قایقرانی از وضعیت دو قایقران اعزامی به پارالمپیک

10 مرداد 1400

مربی تیم ملی قایقرانی معلولان با اشاره به شرایط مطلوب دو قایقران اعزامی به بازی‌های پارالمپیک توکیو گفت: هر دو قایقران در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و امید به کسب بهترین نتیجه در این دوره از بازی‌های پارالمپیک هستیم.

مسعود مهدوی نیا، در ارزیابی از وضعیت شهلا بهروزی راد و اسلام جاهدی برای شرکت در بازیهای پارالمپیک توکیو اظهار کرد: شهلا بهروزی راد در حال حاضر تمرینات خود را در فاز سرعت پیگیری می کند و نسبت به سال گذشته شرایط بهتر و امیدوار کننده ای دارد. 

وی گفت: تلاش بر این است که سطح آمادگی بهروزی راد به جایی برسانیم که از دور مرحله مقدماتی راهی فینال بازیهای پارالمپیک شود و بهترین نتیجه را در این دوره کسب کند. البته وی از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و تمرینات را با جدیت پیگیری می کند تا به هدف پیش بینی شده دست یابد.

مهدوی نیا پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات و تجهیزات بهروزی راد با مشکل خاصی مواجه است یا خیر؟ افزود: با حمایت فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک این دوره شرایط بسیار خوبی برای بهروزی راد فراهم شده و مشکل خاصی از نظر قایق و سایر تجهیزات ندارد.

وی همچنین درباره وضعیت اسلام جاهدی گفت: اسلام جاهدی با حمایت استانداری استان هرمزگان و با همکاری فدراسیون قایقرانی در کمپ تمرینی و تدارکاتی پرتغال به سر می برد و تا ۲۱ مرداد این اردو ادامه خواهد داشت. البته جاهدی نسبت به قبل شرایط خوبی دارد و با روحیه بالایی تمرینات خود را برای شرکت در بازی‌های پارالمپیک توکیو پیگیری می کند.

مهدوی نیا در پایان زمان اعزام قایقرانان به پارالمپیک توکیو را سوم شهریور عنوان کرد.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است