جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد

20 مرداد 1400

فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ماه “آگوست” پاراتکواندوکاران را اعلام کرد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، فدراسیون جهانی این رشته، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آگوست را اعلام کرد.

“فاطمه دودانگه” در وزن ۴۹- کیلوگرم (K44) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هیجدهم را به خود اختصاص داده است؛ “رایحه شهاب” در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K44) با ۱۸/۳۰ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته و “مهتاب نبوی” با ۸۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42 ) با ۱۲۴ امتیاز در رده دوم قرار دارد و  “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده بیستم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده پنجم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) با ۸۶ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) با ۱۱۲/۵۶ امتیاز در رده سوم قرار دارد. “محمود جعفرزاده” نیز با۲۲/۷۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن در رده پنجاه سوم قرار دارد.

اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۹۵/۶۲ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۸۳ امتیاز رده یازدهم را به خود اختصاص داد.

پاراتکواندو برای اولین بار در بازی‌های پارالمپیک برگزار خواهد شد؛ این رقابت‌های در روزهای ۱۱ تا ۱۳ شهریورماه انجام می‌شود که مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی و رایحه شهاب نمایندگان ایران در این رویداد هستند.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است