آماده‌سازی۱۲ ورزشکار خراسان رضوی برای مسابقات پاراآسیایی بحرین

آماده‌سازی۱۲ ورزشکار خراسان رضوی برای مسابقات پاراآسیایی بحرین

18 شهریور 1400

رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی گفت: هم‌اکنون ۱۲ ورزشکار و مربی از این استان در اردوی آمادگی پنج تیم ملی ورزش‌های جانبازان و معلولان برای شرکت در مسابقات پاراآسیایی بحرین حضور دارند.

به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مصطفی صفایی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۲ ورزشکار و مربی از این استان در اردوی آمادگی پنج تیم ملی ورزش‌های جانبازان و معلولان برای شرکت در مسابقات پاراآسیایی بحرین حضور دارند، اظهار کرد: محسن طالبی، اردلان حسین‌زاده، بیتا طیبان، محمدحسین ابراهیم‌زاده، امیرعباس کارگران و مصطفی ماریان، ۶ ورزشکار استان هستند که در اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی معلولان حضور دارند.

رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی انتخاب ماریان در تیم ملی دوومیدانی معلولان را قطعی دانست و گفت: محمدرضا صحراگرد نیز به عنوان مربی از این استان در بازی‌های پاراآسیایی تیم ملی را همراهی خواهد کرد.

وی ادامه داد: همچنین ابوالفضل پورظریف و محمدصالح عرفانیان در اردوی تیم ملی شنا، آرش ظریفی در اردوی تیم ملی وزنه برداری، مظاهر پایداری در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر و مرتضی رباط‌جزی در تیم بوچیا حضور دارند و خود را برای مسابقات آسیایی آماده می‌کنند.

صفایی با بیان اینکه هنوز تعداد نهایی ورزشکاران اعزامی این استان به مسابقات پاراآسیایی بحرین مشخص نیست، گفت: البته زمان دقیق برگزاری مسابقات پاراآسیایی نیز حدود آبان ماه خواهد بود و زمان دقیق برگزاری این رقابتها به شرایط همه‌گیری کرونا بستگی دارد.

 

منبع:  فارس

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است