ارتقای رنکینگ ۳ پاراتکواندوکار در رنکینگ فدراسیون جهانی

ارتقای رنکینگ ۳ پاراتکواندوکار در رنکینگ فدراسیون جهانی

12 مهر 1400

رنکینگ ماه اکتبر پاراتکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد و عزیزی، پوررهنما و شهاب جایگاه خود را ارتقاء دادند.

پ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه اکتبر را اعلام کرد.

فاطمه دودانگه در وزن ۴۹- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هیجدهم را به خود اختصاص داده است، رایحه شهاب در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K۴۴) که در پارالمپیک توکیو در جایگاه پنجمی قرار گرفت با ۵۰/۷۰ امتیاز به رده دهم صعود کرد و مهتاب نبوی با ۸۵ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.

سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۱۲۴ امتیاز جایگاه خود در رده دومی را حفظ کرد و سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) با ۸۶ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) که بر سکوی نایب قهرمانی پارالمپیک توکیو ایستاد با ۲۰۲/۵۶ امتیاز به رده دوم صعود کرد. محمود جعفرزاده نیز با ۲۲/۷۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است. علیرضا بخت در این وزن در رده پنجاه و دوم قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با تصاحب مدال طلای پارالمپیک توکیو و ۲۴۵/۶۲ امتیاز به صدر جدول رده بندی رسید. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۸۳ امتیاز رده دوازدهم را به خود اختصاص داد.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است