در جهت آموزش‌‌های کوتاه‌‌مدت کوچینگ

در جهت آموزش‌‌های کوتاه‌‌مدت کوچینگ

تفاهم‌نامه همکاری بین مجتمع رعد با شرکت‌‌های خرد جمعی گوهر ایرانیان و شرکت مشاوران توسعه آگاهی ایرانیان امضا شد

20 مهر 1400

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به‌منظور حمایت از توان‌‌یابان و ارائه خدمات و آموزش‌‌های کوتاه‌‌مدت کوچینگ با شرکت‌‌های خرد جمعی گوهر ایرانیان و شرکت مشاوران توسعه آگاهی ایرانیان تفاهم همکاری نیکوکارانه امضا کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع رعد؛ این تفاهم‌‌نامه با حضور مهندس رحمان علاقه‌‌بند مدیرعامل مجتمع رعد، بهاره گوهرین مدیرعامل شرکت‌‌های خرد جمعی گوهر ایرانیان و علی خالوئی مدیرعامل شرکت مشاوران توسعه آگاهی ایرانیان به‌منظور ارائه خدمات تخصصی کوچینگ، آموزش و مشاوره در جهت همراهی با کارجویان دارای معلولیت در مجتمع رعد به امضا رسید.

این تفاهم‌‌نامه در مسیر کسب آمادگی برای اشتغال و موقعیت‌‌های شغلی توان‌‌یابان از طریق برگزاری جلسات مشاوره و کوچینگ فردی در قالب فرآیند مدون و ارائه خدمات آموزشی با برگزاری دوره‌‌های رایگان کوتاه‌‌مدت با محوریت کوچینگ اجرا خواهد شد.

توان‌‌یابان بدون پرداخت هزینه‌‌ای، می‌‌توانند در این دوره‌‌ها شرکت کرده و به‌صورت رایگان از کلاس‌‌های توسعه فردی استفاده کنند. مدرسه کوچینگ ویز ایران، نماینده بین‌المللی مدرسه کوچینگ ویز بلژیک در خاورمیانه است. این مدرسه در اولین طرح مسئولیت اجتماعی خود با مجتمع آموزشی رعد همکاری می‌‌کند.

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است