حمایت‌های ذوب‌آهن و سپاهان در والیبال نشسته به تیم‌ملی کمک می‌کند

حمایت‌های ذوب‌آهن و سپاهان در والیبال نشسته به تیم‌ملی کمک می‌کند

5 فروردین 1402

مربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان گفت: حمایت‌های دو باشگاه بزرگ اصفهان در رشته والیبال نشسته علاوه بر بازیکن‌سازی، به ساختن پشتوانه برای تیم‌ملی کمک می‌کند.

لیلا بریانیان با تاکید بر اهمیت ورود باشگاه‌های بزرگ به رشته والیبال نشسته، اظهار کرد: باعث افتخار است که دو باشگاه بزرگ اصفهان از ورزش بانوان و معلولین حمایت کرده و ذوب‌آهن از سال ۱۳۹۵ تیم‌داری در این حوزه را آغاز کرد. این حمایت‌ها علاوه بر بازیکن‌سازی، به ساختن پشتوانه برای تیم‌ملی کمک می‌کند. همچنین کمک زیادی به کیفیت لیگ می‌کند.

وی سطح رقابت‌های امسال را بالا ارزیابی کرد و گفت: در رقابت‌های این فصل شاهد بودیم که تک تک بازیکنان می‌جنگند تا خود را به سطح ملی‌پوشان برسانند و در سطح تیم ملی بدرخشند.

سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب‌آهن همچنین با اشاره به دیدار نهایی لیگ برتر امسال و تقابل همشهری‌ها، خاطر نشان کرد: تقابل تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن همیشه یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های والیبال نشسته است که در هر سطحی بازی خوبی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: ارنج اصلی سپاهان ملی‌پوش هستند که جز بهترین‌های تیم‌ ملی به حساب می‌روند. در ترکیب ذوب‌آهن سه بازیکن بومی اصیل اصفهان داریم و کاپیتان تیم نیز از خانواده ذوب‌آهن است. ۲ ملی‌پوش نیز امسال در کنار تیم بودند.

بریانیان درباره نتایج تیم والیبال نشسته ذوب‌آهن در این فصل و کسب مقام سومی پس از پنج دوره نایب قهرمانی، توضیح داد: واقعا می‌توانستیم در بازی برابر نماینده هرمزگان بهتر ظاهر شویم و اگر بازی که با سپاهان ارائه دادیم را در مقابل هرمزگان انجام می‌دادیم، ما هم می‌توانستیم برای ششمین سال متوالی به‌عنوان نایب قهرمانی برسیم‌، اما متاسفانه با اینکه دلیل آن را هنوز متوجه نشده‌ام در حد و اندازه خودمان ظاهر نشدیم و به مقام سوم رسیدیم.

 اصفهان در لیگ والیبال نشسته بانوان همچون سالیان قبل با دو نماینده حاضر شد که در پایان سپاهان به عنوان قهرمانی و ذوب‌آهن به سکو سوم دست یافت.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است