فوتسالیست‌های ناشنوا به روسیه می‌روند

فوتسالیست‌های ناشنوا به روسیه می‌روند

9 فروردین 1402

تیم ملی فوتسال ناشنوایان به منظور برپایی اردوی مشترک و انجام چند بازی تدارکاتی و دوستانه قبل از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به روسیه می‌رود.

علیرضا رعدی، سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان، با اشاره به اعزام تیم ملی فوتسال ناشنوایان به روسیه در ۱۶ فروردین،‌ اظهار کرد: این اردوی تدارکاتی برون مرزی که با دعوت تیم فوتسال ناشنوایان روسیه انجام شده از ۱۶ فروردین به مدت ۱۰ روز برپا می شود که علاوه بر برگزاری اردوی تمرینی مشترک با تیم روسیه چند بازی تدارکاتی نیز با تیم های حاضر انجام خواهیم داد.

وی گفت: قبل از اعزام به روسیه تیم ملی فوتسال ناشنوایان ۱۴ فروردین به اردو دعوت می شوند که در این اردو ۲ روزه سعی داریم به مرور تکنیک و تاکتیک بپردازیم و تیم را برای شرکت در این اردوی برون مرزی آماده کنیم.

رعدی همچنین از اعلام آمادگی ۱۴ تیم خارجی برای شرکت در مسابقات فوتسال ناشنوایان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به میزبانی ایران در اردیبهشت خبر داد و افزود: ژاپن، تایلند، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، عراق، بحرین و..  تیم هایی هستند که برای شرکت در قهرمان آسیا و اقیانوسیه تا به امروز اعلام آمادگی کرده اند، تلاش بر این است که تیم قدرتمند و خوبی را برای این رقابت‌ها آماده و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای آماده سازی تیم تاکنون ۴ مرحله اردو در ارومیه، تهران و سمنان برگزار کردیم که عملکرد بازیکنان تا به امروز رو به رشد و راضی کننده بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است