حضور یازده تیم خارجی در فوتسال ناشنوایان قهرمانی آسیا

حضور یازده تیم خارجی در فوتسال ناشنوایان قهرمانی آسیا

18 فروردین 1402

رقابت‌های فوتسال ناشنوایان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه یازده تا ۱۹ اردیبهشت به میزبانی ایران برگزار می‌شود که یازده تیم خارجی برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

 مهران تیشه‌گران، رییس فدراسیون ناشنوایان، درباره رقابت‌های فوتسال قهرمانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه که برای دومین بار به میزبانی ایران برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مسابقات از ۱۱ تا ۱۹ اردیبهشت با حضور ۱۲ تیم ژاپن، تایلند، قرقیزستان، ازبکستان، عراق، چین، قزاقستان، مالزی، افغانستان، تاجیکستان، ایران و کویت برای دومین بار به میزبانی ایران برگزار می‌شود که تلاش بر این است در این دوره‌ نیز روی سکوی قهرمانی قرار بگیریم.

او درباره تیم فوتسال بانوان ناشنوا نیز گفت: رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بخش بانوان برای دومین بار است که برگزار می‌شود که این رقابت‌ها در بخش بانوان با حضور تیم‌های ایران، چین و ژاپن برگزار می‌شود. البته بانوان کشورمان برای اولین بار در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

تیشه‌گران در پایان خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها انتخابی جام جهانی فوتسال است و در پایان چهار تیم برتر به جام جهانی که آبان‌ماه در برزیل برگزار می‌شود، راه پیدا خواهند کرد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است