ایران میزبان مسابقات جهانی جودوی ناشنوایان شد

ایران میزبان مسابقات جهانی جودوی ناشنوایان شد

29 فروردین 1402

رئیس فدراسیون ناشنوایان از برگزاری مسابقات جهانی جودو به میزبانی ایران در سال جاری خبر داد و گفت: با موافقت فدراسیون جهانی ناشنوایان برای اولین بار این میزبانی به ایران داده شد.

مهران تیشه‌گران : بعد از میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و دوومیدانی آسیا، با موافقت فدراسیون جهانی میزبان برگزاری مسابقات جهانی جودو نیز خواهیم بود که پذیرش این میزبانی‌ها قطعا از نظر جایگاهی و اعتباری به نفع فدراسیون ناشنوایان ایران خواهد بود.

وی گفت: با توجه به حجم زیاد برنامه‌ها در سال جاری، هر چند شرایط سختی از نظر تامین بودجه برای اعزام تیم‌ها به تورنمنت‌های برون مرزی و برگزاری میزبانی‌ها خواهیم داشت، اما سعی داریم بهترین شرایط را برای برگزاری رقابتها در ایران فراهم کنیم تا اعتبار و جایگاه خود را در فدراسیون جهانی ارتقاء دهیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان همچنین با اشاره به حضور 10 تیم خارجی برای شرکت در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به میزبانی ایران، افزود: این رقابتها از 11 اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود که سعی داریم میزبان خوبی برای این رقابتها باشیم.

تیشه‌گران در پاسخ به این پرسش که آیا برای برگزاری رقابتهای فوتسال قهرمانی آسیا از نظر اعتباری با مشکل خاصی مواجه نیستید؟ خاطرنشان کرد: هر چند از نظر اعتباری شرایط خوبی نداریم اما سعی کردیم با همکاری اعضای هیات رییسه فدراسیون و با حمایت وزارت ورزش و جوانان اعتبارات لازم را برای برگزاری این مسابقات فراهم کنیم تا در اجرای کار با مشکل مواجه نشویم.

وی در پایان از واریز پاداش بانوان مدال آور در مسابقات جهانی و المپیک خبر داد و گفت: با حمایت وزارت ورزش پاداش بانوان مدال آور ناشنوا به حساب آنها واریز شد که امیدوارم پاداش مدال آوران مرد نیز به زودی پرداخت شود تا با انگیزه بیشتری در مسابقات پیش رو شرکت کنند.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است