ماموریت قایقران معلول برای کسب ۴ مدال در قهرمانی آسیا

ماموریت قایقران معلول برای کسب ۴ مدال در قهرمانی آسیا

24 فروردین 1402

دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا در رشته پارا کایاک گفت: سعی دارم در قهرمانی آسیا ازبکستان در دو ماده کایاک و کانو ۲۰۰ و ۵۰۰ متر به ۴ مدال دست پیدا کنم.

شهلا بهروزی‌راد، در ارزیابی از عملکرد خود برای شرکت در رقابت‌های قایقرانی قهرمانی آسیا در ازبکستان، اظهار کرد: برای شرکت در این مسابقات دوم اردیبهشت عازم ازبکستان می‌شویم که مسابقات از ششم اردیبهشت آغاز می‌شود و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت، هدفم در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا این است که در دو ماده کانو و کایاک ۲۰۰ و ۵۰۰ متر پارو بزنم. سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا در ماده کانو مسافت ۲۰۰ متر به مدال برنز و در کایاک مدال نقره دست یافتم اما امسال به جز ۲۰۰ متر برای اولین بار در ۵۰۰ متر نیز پارو خواهم زد و تلاشم کسب ۴ مدال طلا در هر دو ماده است.

وی گفت: از زمانی که تمرینات خود را زیر نظر مربی برزیلی و محسن میلاد (مربی پاراکانو) پیگیری می‌کنم، رکوردم نسبت به گذشته ارتقاء پیدا کرده است و از نظر آمادگی بدنی و تکنیکی و تاکتیکی شرایط خوبی دارم. برای جبران زحمات آنها سعی دارم با کسب مدال در قهرمانی آسیا ازبکستان، سهمیه مسابقات قهرمانی جهان آلمان را کسب و سپس خود را برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس دراین مسابقات آماده کنم.

دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا در پاراکایاک، خاظرنشان کرد: چون برای اولین بار در بازیهای پاراآسیایی شرکت خواهیم کرد، تلاشم این است که ابتدا در قهرمانی جهان عملکرد موفقی داشته باشم و سپس خود را برای کسب مدال در بازیهای پاراآسیایی در دو ماده کایاک و کانو آماده کنم.

عضو تیم ملی قایقرانی معلولان در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا از نظر تجهیزات با مشکل خاصی روبرو هست یا خیر؟ گفت: از نظر تجهیزات مشکل خاصی وجود ندارد و با حمایت فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک بهترین شرایط و امکانات در دریاچه آزادی برای من و سایر قایقرانان فراهم شده و روند کار راضی کننده است.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است