فوتسالیست ناشنوای اردبیلی کاپیتان تیم ملی شد

فوتسالیست ناشنوای اردبیلی کاپیتان تیم ملی شد

29 فروردین 1402

 رئیس هیئت ناشنوایان استان اردبیل در جریان برگزاری مسابقات ناشنوایان در اردبیل اظهار کرد: با انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور، ورزشکار اردبیلی به عنوان کاپیتان تیم ملی انتخاب شد تا در مسابقات پیش رو این تیم را رهبری کند.

سخاوتعلی خدنگی تصریح کرد: آماده‌سازی تیم فوتسال ناشنوایان کشورمان برای حضور در رقابت‌های آسیایی و اقیانوسیه در حال انجام است و انتظار می‌رود فوتسالیست‌های کشورمان در این رقابت‌ها بتوانند موفق عمل کنند.

وی گفت: تیم فوتسال ایران در کنار ۱۱ تیم دیگر آسیایی و اقیانوسیه از ۱۱ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در تهران مسابقات آسیایی خود را برگزار می‌کنند.

رئیس هیئت ناشنوایان استان اردبیل افزود: امیدواریم با انتخاب «محمد جهانگیری» به عنوان کاپیتان تیم فوتسال ناشنوایان کشورمان شاهد به نمایش درآمدن استعدادهای این بازیکن ارزشمند اردبیلی باشیم.

خدنگی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: هیئت ناشنوایان استان اردبیل تلاش می‌کند تا در رشته‌های مختلف با جذب بازیکنان استعدادهای نابی را در کشور معرفی کرده و زمینه ارتقای توانمندی ورزشکاران را در رشته‌های مختلف فراهم بیاورد.

رئیس هیئت ناشنوایان استان اردبیل اضافه کرد: تیم‌های ناشنوایان استان اردبیل در رشته‌های مختلف توانسته‌اند جایگاه‌های ممتازی را به دست آورند و قطعاً امسال در مسابقات متعدد شاهد درخشش این ورزشکاران و مدال‌آوران خواهیم بود.

 

منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است