فراخوان «نخستین دورۀ مسابقات صنایع دستی و هنری ویژه افراد دارای معلولیت در کشور» منتشر شد.

فراخوان «نخستین دورۀ مسابقات صنایع دستی و هنری ویژه افراد دارای معلولیت در کشور» منتشر شد.

18 تیر 1402

مؤسسۀ «رعد الغدیر»، با انتشار فراخوانی از تمامی هنرمندان دارای معلولیت در کشور، به منظور شرکت در «نخستین دورۀ مسابقات صنایع دستی و هنری ویژه افراد دارای معلولیت در کشور» که با مشارکت سازمان بهزیستی استان تهران برگزار می‌شود، دعوت به عمل آورده است.

در این فراخوان که با هدف گردآوری بانک اطلاعاتی هنرمندان دارای معلولیت طراحی و پایه‌گذاری شده است، آثار برگزیده این قشر در حوزه‌های مختلف صنایع دستی، مورد تقدیر قرار خواهد گرفت و از ۵ نفر نخست برگزیده، به ترتیب با جوایز ۱۰، ۷، ۵، ۳ و ۲ میلیون تومانی تقدیر به عمل خواهد آمد.

در مرحلۀ نخست این مسابقات، پس از داوری ۴ نفر از هنرمندان در رشته هاي مختلف، نمونه آثار ارائه شده توسط شرکت کنندگان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و پس از تأیید نهایی ۳۰ اثر تأیید شده، مورد بازبینی داوران قرار خواهد گرفت و نفرات برتر انتخاب خواهند شد.

پس از پایان این مسابقات، آثار برگزیده جهت بازدید به عموم مخاطبان در پایگاه اطلاع رسانی این مؤسسه در معرض دید و اطلاع عموم علاقه‌مندان به هنرهای دستی قرار خواهد گرفت و طبق توافق‌های صورت گرفته با مؤسساتی هم‌چون سازمان بهزیستی، بنا بر آن است تا با برگزاری نمایشگاه‌های عرضۀ این محصولات زمینۀ ترویج اشتغال و فروش محصول برای این عزیزان فراهم شود.

معرق‌کاری، پیکرتراشی، سفال‌گری، میناکاری، ویترای، چرم، لباس و پوشاک و دیگر رشته‌های تولید محصولات هنری از جملۀ زمینه‌هایی هستند که هنرمندان معلول در آن‌ها به فعالیت می‌پردازند.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنوراه، تا پایان تیرماه سال جاری فرصت دارند با ارسال عدد ۲ به سامانۀ پیامکی ۵۰۰۰۴۶۷۳۰۹، نشانی پیوند فرم شرکت در این جشنواره را دریافت کرده و در اطلاع جزئیات مربوط به آن قرار بگیرند و یا با شماره تلفن ۰۹۳۸۹۶۳۴۶۲۸ تماس حاصل کنند.

 

هنرمندان می‌بایست پس از ثبت نام، محصول تولید شده خویش را به همراه ۵ تصویر در سامانه پرس لاین بارگزاری کنند تا پس از دریافت، مورد ارزیابی داوران این مجموعه قرار بگیرد.

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است